Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte-li nad koupí chytrých hodinek a nemůžete se rozhodnout, který model z obrovské nabídky různých značek a modelů vybrat, chybu rozhodně neuděláte s hodinkami Samsung. Nejenže jsou nabušené nejnovějšími technologiemi, ale také skvěle vypadají. Mobil Pohotovost si navíc pro čtenáře tohoto článku připravila exkluzivní slevový kód “supersleva”, který cenu sníží o 20 %. A pokud navíc vyměníte nějaké starší chytré zařízení, které už nepoužíváte, právě za hodinky Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 2 tisíce. Jaké hodinky tedy vybrat? My se dnes důkladněji zaměříme na modely s podporou LTE.

Telefon nechte doma a buďte na příjmu

Technologie vysokorychlostního internetu LTE dnes už není výhradní doménou smartphonů. Nabízí ji ve své výbavě i několik modelů chytrých hodinek. Jejich výhoda je naprosto zřejmá –⁠⁠ i když necháte telefon doma, budete na příjmu třeba venku při sportu, což se může hodit například při neodkladných rodinných či pracovních záležitostech, nebo naopak v případech, kdy si kvůli případnému zranění potřebujete přivolat pomoc. Vyznavači běhu jistě také ocení možnost poslouchat hudbu i online. 

Samsung Galaxy Watch s LTE

Mobil Pohotovost nabízí hned několik modelů, které technologii LTE podporují. Galaxy Watch4 Classic LTE s 46mm ciferníkem v sobě snoubí vytříbený vzhled klasických hodinek spolu s nejnovějšími technologiemi. Sportovnější, avšak stále velmi elegantní, Galaxy Watch5 LTE pořídíte jak v 40mm, tak i v 44mm provedení. A nejnáročnější uživatelé ocení výbavu současných vlajkovek Galaxy Watch5 Pro LTE, na kterých díky všem slevám ušetříte více jak 4 tisíce.

1

Snadná aktivace eSIM

A jak to vlastně funguje? Velmi snadno. Stačí si u některého z tuzemských operátorů pořídit elektronickou SIM kartu, kterou skrze mobilní telefon a aplikaci Galaxy Wearable rychlým naskenováním QR kódu v hodinkách jednoduše nainstalujete. Službu aktivujete u stejného operátora jako v případě svého mobilního telefonu.

Ceny po uplatnění kódu “supersleva” a výkupního bonusu:

3

Dnes nejčtenější

.