Zavřít reklamu

Jediným výrobcem, který reálně může nějakou měrou držet Apple na uzdě, je samozřejmě jihokorejský Samsung. V určitých ohledech se daří i Xiaomi, ale ne dlouhodobě. Vzhledem k vzájemné rivalitě si nicméně Samsung Apple jasně dobírá, kdykoli může. Nyní opět vtipnou video formou ukazuje, jak by měli zákazníci Applu přejít právě pod jeho křídla. 

Ono to ale vlastně není nic složitého, protože vše za vás udělá aplikace Smart Swith, která dokáže přetáhnout z jednoho telefonu do druhého 1 GB dat za dvě minuty. Samsung uvádí, že vše, co jste používali dříve, vaše fotografie, videa, kontakty, události v kalendáři, poznámky a nastavení zařízení (v případě přechodu z Androidu), s vámi mohou přejít na nový telefon Galaxy snadno a rychle. Aplikace vás samozřejmě celým procesem provází. 

Jak přejít z iPhonu na Samsung 

  • Připojte se – Chcete-li přenést data, potvrďte svůj nový telefon Galaxy jako důvěryhodné zařízení. Pro vzájemné propojení obou zařízení potřebujete Lightning na USB-C kabel. 
  • Zvolte data, který chcete přenést – Jednoduše klepnutím vyberte, co všechno chcete v novém telefonu mít a zvolte Importovat. 
  • Přenos dat – Spusťte přenos a prostě jen nechte aplikaci pracovat za vás. 
  • Přeneste ještě více – pokud jste nechali ještě nějaká data ve starém iPhonu, můžete vybrat nabídku „Získat data z iCloudu“, a poté se k němu přihlásit. Pak zde jen vyberte požadovaný obsah a klepnete na Importovat. 

Chcete-lli, můžete také získat aplikace pro Android, které odpovídají aplikacím pro systém iOS, který běží v iPhonech. Je to tedy celé jednoduché a intuitivní. Samozřejmě můžete převádět i data z WhatsAppu – nejprve propojte zařízení iOS s novým zařízením Samsung Galaxy s funkcí Smart Switch pomocí kabelu USB-C/Lightning a pak po ověření QR kódu jednoduše začněte importovat data.

Nové telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.