Zavřít reklamu

Galaxy A34 5G je volbou z rozumu. Není tak nabitý funkcemi, jako Galaxy A54 5G, oproti němu je také ale přece jen levnější. I tak se ale pořád jedná o docela drahé zařízení, které je jistě vhodné patřičně chránit. I pro něho nabízí společnost PanzerGlass své ochranné sklo i kryt té nejvyšší možné kvality. 

Rámeček Galaxy A34 5G je plastový, stejně tak jeho záda, kdy ta skleněná má jen výše postavený model. Můžete riskovat a používat zařízení bez krytu, pokud se nechcete ale vystavovat riziku poškození telefonu, je zde příslušenství PanzerGlass, které už pro tento model nabízí nejen kryt, ale také sklo na displej. 

Tvrzené sklo Edge-to-Edge 

Balení skla nepřekvapí, protože se jedná o zlatý standard společnosti, kde samozřejmě instalační rámeček chybí. Je zde tedy lihový hadřík a hadřík z mikrovlákna, stejně jako nálepka. Nejdříve tedy displej telefonu odmastíte, vyleštíte, zbavíte ho prachových částic a ze skla sloupnete vrstvu číslo 1. Poté už jdete sklo přiložit na displej.

Moc čím se zde orientovat toho není. Logicky se odpíchnete od čelní kamery, ale na spodní straně žádný takový směrový bod není. Proto je mnohdy lepší nechat si rozsvícený displej, abyste se podle něho lépe trefili. Dáte to ale určitě na první dobrou, protože je to jednoduché. Nakonec jen od středu displeje vytlačíte případné vzduchové bubliny (pokud nějaké zůstanou, nevadí, protože po čase samy zmizí). Nakonec by se nabízelo sloupnout vrstvu číslo 2, její označení ale tak nějak chybí. Nehtem tedy musíte vrchní fólii odloupnout, což není příliš praktické, protože vám to chvilku zabere.

Tloušťka skla je 0,4 mm, vydrží pád z výšky 2,5 m a nabízí odolnost proti tlaku na hranu skla 20 kg. Jeho tvrdost je 9H. Je potaženo speciální vrstvou s antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24h od kontaktu s ochranným sklem a tato vrstva má garanci 12 měsíců. Čtečka otisků prstů samozřejmě pracuje zcela korektně. Cena skla je 499 Kč a samozřejmě nijak nevadí ani pokud s telefonem budete používat kryty.

Tvrzené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge, Samsung Galaxy A34 5G koupíte zde

Kryt HardCase  

Uvnitř balení je kryt ještě v jedné papírové krabičce a 100% kompostovatelném sáčku. Víc toho nehledejte, víc ale není třeba. Při usazování pouzdra na telefon je ideální začínat u prostoru pro fotoaparáty, kde je samozřejmě zeslabené. Kryt nese certifikaci MIL-STD-810H, což je vojenská norma USA, která dává důraz na přizpůsobení environmentálního designu zařízení a testovacích limitů podmínkám, kterým bude zařízení vystaveno po celou dobu jeho životnosti. Test odolnosti probíhal při pádu až ze 3,6 metru. Vašemu telefonu tak už nevadí ani pády, ani nárazy a logicky ani škrábance.

Kryt je poměrně poddajný a manipuluje se s ním velice snadno. Neklouže z ruky, což je jeho plus. Nasazení a sundání je otázkou sekund. Výřez pro fotoaparáty je pro celou sestavu společný, kdy zahrnuje i LED a počítejte s tím, že se vám zde budou trochu chytat nečistoty. Je čirý, průhledný a nijak neovlivňuje vzhled telefonu, což je dobře, protože právě Galaxy A34 má krásné prismatické barvy, takže ty stále vyniknou i přes kryt. Materiál je TPU (termoplastický polyuretan) a polykarbonát, což je osvědčená klasika, stejně jako celý rámeček z recyklovaných materiálů.

Kde je třeba, aby měl kryt prostupy, tam je také má (nabíjecí konektor, mikrofony i reproduktory), tam, kde to není třeba, nejsou (šuplík SIM karty). Tlačítka hlasitosti a zapnutí jsou chráněny také, ale na jejich místech najdete jednoduše a hladce tisknoucí se výstupy. Kryt je ještě potažen antibakteriální nanovstvou, která nabízí ochranu před 99,9 % bakteriemi, a to po dobu až 12 měsíců. Cena je obvyklá a to 699 Kč. 

Kryt PanzerGlass HardCase čirý, Samsung Galaxy A34 5G

Dnes nejčtenější

.