Zavřít reklamu

Alza si klasicky přichystala další kolo slevových akcí, kdy s patřičnými kódy u každého vybraného produktu ušetříte nemalé peníze. Výběr samozřejmě padl i na produkty Samsungu, které tak můžete získat za velice výhodné ceny. Jedná se nejen o telefony ale třeba i Galaxy Watch. Nabídka platí do 23. 4. 2023 23:59. Všechny dostupné Alza slevy Samsung produktů najdete zde.

Samsung Galaxy S22

Trendy minimalistický design, kompaktnost a ultra tenký kovový rámeček potěší oko každého estéta. Objevte telefon s velkorysým Infinity-O AMOLED 2X displejem, nabízejícím fantastickou kvalitu obrazu s explozí barev, propracovanými detaily a vynikajícím kontrastem. Cena se slevovým kódem ALZADNY10 je 16 191 Kč.

Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Samsung Galaxy Watch5 Pro

Změňte svůj dosavadní životní styl k lepšímu a vytvořte si nové, zdravější návyky. Prémiové hodinky zvládnou všechno – od běhu v přírodě přes trénink ve fit centru až po náročnou turistiku v horách. Cena se slevovým kódem ALZADNY20 je 9 592 Kč.

Samsung Galaxy Watch5 Pro koupíte zde

Samsung Galaxy Watch5 40mm

Mějte svůj spánkový režim pod kontrolou s vylepšenou technologií sledování spánkové aktivity. Chytré hodinky Galaxy Watch5 zaznamenají jednotlivé fáze spánku (vzhůru, lehký, hluboký, REM fáze) a pomohou vám porozumět jeho celkovému průběhu díky osmi zvířecím symbolům. Nedivte se ale, pokud se dozvíte, že chrápete jako medvěd. I takovou funkci totiž hodinky mají. Cena se slevovým kódem ALZADNY20 je 5 992 Kč.

Samsung Galaxy Watch5 40mm koupíte zde

Samsung Jet 90 complete

Samsung Jet 90 complete bude k nezaplacení pro běžný úklid celého domu nebo bytu. S funkcí 2v1 vysáváte buď s tyčovým anebo vysavačem do ruky, s nímž se jednoduše dostanete i k nečistotám na nábytku.Tyčový vysavač Samsung patří k nejžádanějším na všechny druhy podlah, koberců, na měkké povrchy, čalounění, lino a na dřevěné a plovoucí podlahy. Cena se slevovým kódem ALZADNY20 je 11 192 Kč.

Samsung Jet 90 complete koupíte zde

32“ Samsung Smart Monitor M8

Vše, co potřebujete, máte přímo na obrazovce. Sledujte, pracujte a chatujte – a to vše bez připojení samostatného počítače nebo notebooku. Vaše oblíbené aplikace pro práci s obsahem, produktivitu a videohovory jsou vestavěné přímo v Samsung Smart Monitor M8, který je radost používat. Cena se slevovým kódem ALZADNY15 je 13 422 Kč.

32“ Samsung Smart Monitor M8 koupíte zde

55“ Samsung The Frame

Nechte se zlákat originálním designem, který nikde jinde nenajdete. Ikonický televizor The Frame od společnosti Samsung poznáte podle ultra tenkého profilu a unikátního vyměnitelného rámu, jejž mu dodává vzhled uměleckého díla. Nádherný exteriér s praktickou matnou obrazovkou, odolávající odleskům světla, však ukrývá neméně impozantní technologie. Cena se slevovým kódem ALZADNY15 je 16 992 Kč.

55“ Samsung The Frame koupíte zde

Samsung Nabíjecí adaptér s USB-C portem (15W)

Nabíječka do sítě Samsung Nabíjecí adaptér s USB-C portem (15W) černá nabije váš tablet či telefon velkou rychlostí. K připojení nabíjeného zařízení vám poslouží výstup s konektorem USB-C. Čas nutný k dosažení plné kapacity baterie vám velmi zkrátí rychlonabíjení typu Samsung Adaptive Fast Charging. Naprosto samozřejmá je její bezpečnost, stará se o přepěťovou ochranu. Výkon nabíječky Samsung dosahuje 15 W. Cena se slevovým kódem ALZADNY15 je 169 Kč.

Samsung Nabíjecí adaptér s USB-C portem (15W) koupíte zde

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Potřebujete si jen něco rychle vyřídit a nechcete kvůli tomu zapínat notebook? Pak by se vám mohl zaručeně líbit tablet Samsung. Tablet má nadstandardně velký displej o velikosti 12,4″ a rozlišením QHD 2560 × 1600 px. Tato velikost vám nabídne displej vhodný pro psaní či sledování filmů. Stěžejní částí tabletu, která má za úkol vykonávat veškeré programové operace, je Qualcomm Snapdragon 778G procesor. Cena se slevovým kódem ALZADNY10 je 12 149 Kč.

Samsung Galaxy Tab S7 FE koupíte zde

49“ Samsung Odyssey G9

Strhující herní zážitky vám poskytne monitor Samsung Odyssey G9 na displeji s úhlopříčkou 49″. Navíc budete mít k dispozici rozlišení 5 120 × 1 440 pixelů. Což znamená, že získáte pracovní plochu, která odpovídá dvojici monitorů s QHD rozlišením vedle sebe. Cena se slevovým kódem ALZADNY10 je 26 991 Kč.

49“ Samsung Odyssey G9 koupíte zde

Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B

Přenosný Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B vás oslní 160W výkonem, dynamikou a hutnými basy. Díky odolné konstrukci je bezdrátový reproduktor ideální pro poslech hudby nejenom doma, ale i venku, například při zahradních oslavách nebo akcích u bazénu. Technologie Bluetooth zaručuje spolehlivý a bezdrátový přenos hudby. Přehrávat oblíbený obsah můžete také pomocí konektoru USB. Cena se slevovým kódem ALZADNY20 je 4 792 Kč.

Bluetooth reproduktor Samsung MX-ST40B koupíte zde

Dnes nejčtenější

.