Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte-li smartphone, chytré hodinky, reproduktor, sluchátka nebo třeba robotický vysavač, právě nyní nastal ideální čas pro jejich koupi. Mobil Pohotovost totiž zlevnila stovky produktů napříč všemi cenovými kategoriemi a z nepřeberné nabídky chytré elektroniky si vybere opravdu každý. Zorientovat se mezi různými modely může být však složité. Proto jsme pro vás vybrali několik kousků, se kterými rozhodně neuděláte chybu a navíc se teď opravdu vyplatí. Pozor, nabídka je časově omezená.

Smartphony za ještě lepší ceny

Z telefonů stojí za zmínku hned několik modelů. Výhodně pořídíte například Xiaomi Redmi Note 10 Pro, který po odečtení všech bonusů vyjde na 5 499 Kč. Nebo třeba Motorola Moto G22, která za 2 999 Kč představuje skvělý poměr mezi cenou a výkonem. A pokud hledáte opravdu nabušený model za fajn cenu, nepřehlédněte Motorolu Edge 30 s 50MPx foťákem, prostorovým zvukem Dolby Atmos a vynikajícím čipsetem Snapdragon, se kterým zvládnete i nějakou tu herní parádičku. V Mobil Pohotovosti k němu dostanete bonus za výkup, takže může být váš jen za 6 499 Kč. Tímto však krasojízda slev rozhodně nekončí. Zlevněné jsou například i vlajkové modely Samsung či Apple, ke kterým nyní získáte parádní 3letou záruku. 

Kompletní nabídku akčních smartphonů naleznete zde

redmi-note-10-

Top výběr příslušenství

Pořádné slevy padly také na příslušenství. Z audia pořídíte levně třeba sluchátka Niceboy Hive Pins 3 nebo reproduktory Bang&Olufsen či JBL. Za super ceny pořídíte top model chytrých hodinek Apple Watch Ultra nebo vlajkové modely hodinek Samsung.

Mějte pod kontrolou svou domácnost, zahradu, mazlíčka nebo třeba spící dítě díky kameře Xiaomi Mi 360°. Anebo si odpočiňte a úklid nechte na chytrém vysavači Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro.

Kompletní nabídku akčního příslušenství naleznete zde

GalaxyPro

Dnes nejčtenější

.