Zavřít reklamu

Samsung chrání své telefony, tablety a notebooky před malwarem, viry a dalšími kyberhrozbami prostřednictvím předinstalovaného antivirového řešení od společnosti McAfee. Toto řešení se dodává s každým moderním zařízením Galaxy a bude i nadále předinstalováno na telefonech, tabletech a noteboocích korejského giganta po dobu nejméně dalších devíti let.

Jak informuje web Business Wire, Samsung a společnost McAfee obnovily své partnerství a prodloužily je na dobu devíti let. Řada Galaxy S23, notebooky Galaxy Book3 a starší zařízení Galaxy tak budou před různými kyberhrozbami chráněny minimálně do roku 2032. Samsung a McAfee spolupráci naposledy prodloužily v roce 2018 v očekávání vydání řady Galaxy S9. Zabudovaný antivirový skener nyní na zařízeních Galaxy najdete v Nastavení→Péče o baterii a zařízení→Ochrana zařízení.

Skener funguje na pozadí a vaše zařízení Galaxy pravidelně kontroluje, takže není nutné provádět pravidelné manuální kontroly, abyste svůj telefon, tablet nebo notebook ochránili před hrozbami při procházení webu, používání aplikací sociálních médií nebo aplikace online bankovnictví. Společnost McAfee tvrdí, že její řešení každou minutu zablokuje 22 250 hrozeb, přičemž za stejnou dobu objeví 537 nových a jedinečných hrozeb. V současnosti chrání více než 600 milionů zařízení ve 182 zemích.

Dnes nejčtenější

.