Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Touha lidí kreslit, zaznamenávat myšlenky a komunikovat prostřednictvím grafiky trvá tisíce let. Na začátku byl obyčejný uhlík z ohniště. Na opačném konci je stylus FIXED Graphite Pro. Vrcholný model elektronického pera od české firmy FIXED.zone společně s unikátním ochranným sklem PaperGlass, jehož povrch dokonale imituje strukturu papíru, posouvají práci s tabletem na kvalitativně vyšší úroveň.

„Dobu papírovou jednoznačně nahrazuje doba elektronická. V bance podepisujete elektronické smlouvy, poznámky si píšete do mobilu nebo tabletu, s úřady komunikujete mailem nebo datovou schránkou. Aby elektronická komunikace, kreslení, psaní poznámek nebo básní byly ještě jednodušší a příjemnější, vytvořili jsme pod značkou FIXED řadu stylusů pro tablety Graphite s top modelem Graphite Pro. V kombinaci s naší další novinkou – PaperGlass – získáte dokonalou iluzi psaní na papír, a ještě svůj tablet ochráníte před poškozením,“ uvedl Daniel Havner, zakladatel a akcionář FIXED.zone.

Společnost FIXED.zone nabízí ucelené portfolio stylusů. Modelovou řadu Graphite s novinkou Graphite Pro a stylusy Pin a Stylus 3v1. Pokrývá tak veškerá zařízení s kapacitním displejem (mobily, tablety, notebooky) a rozšiřuje možnosti jejich použití. Z nabídky si vybere skutečně každý. Jednotlivé modely mají svou logiku a určení. Horkou novinkou je FIXED Graphite Pro určený pro tablety od společnosti Apple – iPad.

Top model FIXED Graphite Pro má například bezdrátové nabíjení a funkční tlačítko. To umožňuje při dvojím stisknutí ukončit aplikaci na pozadí a navrátit se na úvodní obrazovku iPadu. Stylus obsahuje magnety pro přichycení na tělo iPadu. Pracuje s přesností na jeden pixel a má nulové zpoždění (to umí všechny modely Graphite). Tento stylus, stejně jako model Graphite, dokáže rozpoznat díky inteligentní špičce a náklonu, jak silnou čáru chcete nakreslit. Graphite Pro můžete nabíjet na boku iPadu v případě, že máte iPad, který tuto funkcionalitu umožňuje. Pokud ne, lze stylus nabíjet na bezdrátových nabíječkách nebo dokovacích stanicích pro Apple Pencil 2.

PaperGlass je unikátní produkt, který plní funkci ochranného skla a zároveň díky matnému povrchu, který působí na dotek jako pravý papír, dotváří pocit, že píšete či kreslíte tužkou po papíru. V digitálním světě otevírá zcela novou dimenzi kreslení, zápiskování, čmárání, malování stylusem po tabletu.

„Právě jsme spustili naši první letošní velkou kampaň nazvanou „Jsem stylus“. Uživatelé chytrých zařízení s dotykovou obrazovkou často ani netuší, jak užitečný nástroj je stylus a co vše s ním mohou dokázat. Kampaň proto ukazuje různé možnosti použití vysoce kvalitních stylusů FIXED v reálném životě. Baví nás vymýšlet a rozšiřovat potenciál chytrých zařízení. Hledáme nové možnosti a funkce jejich využití s cílem zjednodušovat život našich zákazníků s využitím mimořádně kvalitních výrobků pod naší značkou,“ doplnil Jan Plajner, head of marketing.

Českobudějovická firma FIXED.zone vyvíjí a vyrábí příslušenství k telefonům, tabletům a nositelné elektronice pod značkou FIXED, které je chrání nebo zjednodušují jejich používání. V Prostějově vlastní a provozuje FIXED.zone od roku 2014 rukodělnou výrobu luxusních kožených peněženek a pouzder. Společnost v současnosti zaměstnává více než 90 lidí. Od listopadu 2021 se akcie FIXED.zone obchodují na trhu START Burzy cenných papírů Praha.

Dnes nejčtenější

.