Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezpečnost dítěte je pro rodiče na absolutně prvním místě. Co ale dělat, pokud je vaše dítě prozatím příliš malé na chytrý telefon, ale i přesto byste s ním chtěli být v neustálém spojení? Pak se jako perfektní řešení nabízí dětské chytré hodinky. Ty totiž dokážou nahradit smartphone, a navíc nabídnou řadu funkcí pro zajištění maximální bezpečnosti. Přesně to ostatně nabízí Aligator Watch Junior.

Aligator Watch Junior

Jak už jsme zmínili výše, dětské chytré hodinky představují skvělé řešení, jak být s vašimi dětmi v neustálém spojení. Model Aligator Watch Junior doslova nahradí mobilní telefon a propůjčí vám spoustu možností. Dohled nad dítkem tak budete mít prakticky za každé situace.

Důraz na bezpečnost

Tyto hodinky umožňují spolehlivé sledování polohy, k čemuž využívají hned tři systémy. Konkrétně se nabízí GPS, údaje z mobilní sítě GSM, případně také bezdrátová síť Wi-Fi. Díky tomu tak máte jistotu, že o pohybu budete mít vždy ty nejpřesnější informace.

aligator watch junior 7

Nesmírně důležitou roli hraje i komunikace. V případě potřeby je nutné, abyste se s dítětem měli vůbec jak spojit. Ani na to se nezapomnělo, ba naopak. Do hodinek se totiž vkládá standardní SIM karta ve formátu nano, díky čemuž můžete dítěti kdykoliv zavolat. Samozřejmě lze i naopak volat z hodinek a to přednastaveným kontaktům. Pro zajištění maximální bezpečnosti je také možné odchozí i příchozí hovory omezit na pouze prověřená telefonní čísla. Dokonce ani nechybí podpora hlasových zpráv pro ještě snadnější komunikaci. Celé je to nesmírně jednoduché – zprávy lze nahrávat pouhým přidržením tlačítka na displeji.

Pro maximální bezpečí zde pak najdeme Aligator SOS locator. Jedná se o poměrně nepostradatelného pomocníka v podobě SOS tlačítka, po jehož stlačení dojde k automatickému odeslání SMS zprávy až 3 přednastaveným kontaktům. Současně se tak odešle upozornění i do aplikace, kde pak můžete okamžitě zjistit aktuální polohu hodinek na mapě. V nejhorším případě tak může dítě prostřednictvím tlačítka samo signalizovat, že potřebuje pomoc.

Odolné provedení a praktické funkce

Děti jsou děti a čas od času mohou něco rozbít. I na to se naštěstí myslelo hned při vývoji Aligator Watch Junior, které se pyšní odolným 122g tělem. Jejich robustní konstrukce je proto odolná vůči nárazu i pádu. Hodinky se navíc nezaleknou ani deště. Disponují totiž voděodolností dle stupně krytí IP67.

Nezapomínejte ale na to, že se stále jedná o chytré hodinky. Právě proto u nich naleznete řadu dalších skvělých vychytávek, které dítěti rozhodně přijdou vhod a mohou jej navíc parádně zabavit. Nechybí například krokoměr, vestavěný budík či dokonce fotoaparát s funkcí vzdáleného ovládání. Jelikož je produkt určen pro děti, je k dostání v hned třech barevných provedeních. Konkrétně se nabízí modrá pro kluky, růžová pro holky, případně neutrální černá.

Pokud chcete mít nad vašim dítětem lepší dohled, být s ním v neustálém spojení a v případě potřeby mít schopnost okamžitě reagovat, pak se chytré hodinky jeví jako bezkonkurenční řešení. Aligator Watch Junior jsou navíc k dostání jen za necelé 2 tisíce korun. Za málo peněz, spoustu muziky. Přesně takto bychom mohli opsat tento produkt, s jehož pomocí bude vaše dítko vždy v bezpečí.

Aligator Watch Junior zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.