Zavřít reklamu

Waze patří mezi jedny z nejunikátnějších navigačních softwarů, který dokáže nabídnout trochu hravější pojetí při vašich cestách. Aplikace nabízí jedinečný design, různé hlasové pokyny, z nichž některé hlasy patří různým známým osobnostem a v neposlední řadě také komunitní funkce, které nikde jinde nenajdete. Podle všeho chce Waze jít ještě dál. Plánuje totiž představit novinku nazvanou Customize Your Drive, tedy možnost přizpůsobit si jízdu, která změní zážitek z používání aplikace a přinese nové zvuky, hlasy, ikony a dokonce i přizpůsobení se různě laděným náladám pro vaši jízdu.

Funkce Customize Your Drive má za cíl učinit vaši  jízdu o něco zajímavější, přidává nové vizuální a zvukové prvky během navigace do cíle. Aplikace bude využívat stávající nástroje a přidá do zážitku nové prvky, jako je například vlastní grafika vozidla. Díky tomu si budete moci vybrat z celé řady různých možností podle vašeho vkusu i nálady. Společnost uvádí, že v budoucnu budou aktualizována také témata, která uživatelům poskytnou ještě větší variabilitu s tím, že by některá možná mohla být třeba vánoční nebo velikonoční.

Dalším vylepšením, které navigaci obohatí, bude Zodiac, tedy zvěrokruh. Ten nabídne možnosti přizpůsobení odpovídající vašemu znamení. Funkce v sobě zahrnuje dokonce astrologického průvodce. Z větší části se jedná o další zajímavý doplněk navigační aplikace, který má přinést jen dodatečnou zábavu a zároveň vás bezpečně dovést do cíle. Zodiac bude k dispozici uživatelům po celém světě. Bohužel  vylepšení v podobě Customize Your Drive bude prozatím dostupné pouze pro uživatele ve Spojených státech. Waze ji má však v plánu rozšířit i do dalších regionů, společnost ale neuvedla časový plán, kdy to můžeme očekávat.

Dnes nejčtenější

.