Zavřít reklamu

Po uvedení telefonů Galaxy A14 (4G a 5G), Galaxy A34 5G a Galaxy A54 5G se zdá, že Samsung je připraven představit další „ačko“ – Galaxy A24. Během několika posledních týdnů unikla většina informací o jeho designu a specifikacích. Nyní začali různí výrobci pouzder třetích stran na svých stránkách zalistovávat jeho pouzdra, což naznačuje, že jeho uvedení na scénu je velmi blízko.

Pouzdra pro Galaxy A24 zalistovalo několik různých on-line prodejců v Indii, mimo jiné indický Amazon. Jejich rendery potvrzují, že telefon bude mít design podobný ostatním modelům řady Galaxy A uvedeným na trh v letošním roce. Smartphone bude mít tři od sebe oddělené zadní fotoaparáty, přičemž  se zdá, že zadní strana nemá žádný vzor či speciální design. Telefon má na boku umístěnou čtečku otisků prstů, port USB-C a 3,5mm sluchátkový konektor.

Na přední straně má Galaxy A24 plochý displej s kapkovitým výřezem a poněkud silnějším spodním rámečkem. Podle neoficiálních zpráv bude mít velikost 6,5 palců, rozlišení FHD+, 90Hz obnovovací frekvenci a vrcholový jas 1000 nitů. Jinak by měl disponovat čipsetem Helio G99, 4 nebo 6 GB operační paměti a 128GB úložištěm, 50MPx hlavním fotoaparátem, 13MPx přední kamerkou a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Softwarově bude podle všeho postaven na Androidu 13 a nadstavbě One UI 5.1. V Evropě bude údajně stát kolem 285 eur (asi 6 700 Kč).

Telefony řady Galaxy A koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.