Zavřít reklamu

Řada Galaxy S23 se těší velké oblíbenosti a vynikajícímu hodnocení od spotřebitelů i odborníků. Jak už to ale bývá, téměř všechny smartphony mají nějaké dílčí problémy, které se typicky objeví během prvních několika týdnů od jejich uvedení na trh nebo po některých velkých aktualizacích softwaru. Někteří uživatelé tak hlásí, že při použití vysokých úrovní přiblížení dojde k selhání aplikace Fotoaparát v telefonech Galaxy S. K pádu dochází při použití 30x zoomu zejména v telefonech řady Galaxy S s One UI 5.1.

Samsung obdržel od spotřebitelů zpětnou vazbu a zapracoval na řešení. Společnost uvedla, že interní tým problém potvrdil. K selhání aplikace Fotoaparát nejpravděpodobněji dojde při rychlém přepnutí mezi jednotlivými fotoaparáty na telefonech Galaxy S20, Galaxy S21 a Galaxy S22.

Jihokorejský gigant informuje, že tento problém již vyřešil a oprava bude uvolněna pro všechny dotčené telefony s další aktualizací softwaru, která bude vydána v dubnu 2023. Řada Galaxy S23 by potíži dotčena být neměla, protože problém se údajně začal objevovat po aktualizaci One UI 5.1, ta ji ale měla už v základu.

Dobrou zprávou je, že i pokud jste se s touto chybou na svém telefonu řady Galaxy S setkali, Samsung vás v tom nenechá a vše vyřeší v rámci dubnové aktualizace softwaru, stačí tedy jen chvíli počkat. S tímto updatem obdrží také řada Galaxy S23 některé optimalizace, řešící problémy s expozicí, HDR a nočním režimem.

Galaxy S23 koupíte např. zde

Dnes nejčtenější

.