Zavřít reklamu

Chytrý přívěsek Samsung Galaxy SmartTag+ vám pomůže najít ztracené nebo zapadlé předměty, například klíče, peněženku nebo kabelku. Připevněním na obojek domácího mazlíčka lehce zjistíte, kam se zaběhl. To vše nyní ve velice poutavé slevě. 

Přívěsek Galaxy SmartTag+ komunikuje prostřednictvím technologie Bluetooth s mobilní aplikací SmartThings Find. Po spárování s aplikací uvidíte polohu přívěšku na mapě. Pokud je přívěsek v dosahu Bluetooth, objeví se v aplikaci ukazatel vzdálenosti přívěsku od místa, kde se nacházíte. Přívěsek můžete také prozvonit a nalézt zapadlý předmět podle zvuku.

Díky přítomnému oku jej snadno dáte na své klíče, aniž byste si museli kupovat nějakou další klíčenku, jako je tomu v případě Apple AirTagu. Je zde krytí IP53, které zajistí vysokou odolnost a za pomoci Galaxy SmartTagu+ lze rovněž ovládat i různá chytrá zařízení ve vaší domácnosti. Zařízení je kompatibilní s telefony a tablety řady Samsung Galaxy s Android 8.0 a vyšší. Přívěsek lze nyní zakoupit za skvělých 789 Kč. 

Samsung Galaxy SmartTag+ ve slevě koupíte zde

Dnes nejčtenější

.