Zavřít reklamu

Video Player for YouTube

Chcete sledovat videa přímo  na displeji vašich chytrých hodinek Galaxy Watch? S touto aplikací to nebude absolutně žádný problém. Video Player for YouTube nabízí možnost sledování videí z platformy YouTube, vyhledávání, ovládání přehrávání, sdílení, předávání do telefonu a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Infinity Loop: Relaxing Puzzle

Máte chuť zahrát si na vašich hodinkách pohodovou, uvolňující hru? Vyzkoušejte Infinity Loop: Relaxing Puzzle. Jedná se o logickou hru, ve které bude vaším úkolem vytvářet a spojovat nejrůznější vzory. Infinity Loop vám pomůže odreagovat se, odpočinout si, a zároveň procvičí vaše mozkové závity.

Stažení v Google Play

SoundCloud: Play Music & Songs

SoundCloud je známá hudební platforma, která vám umožní nejen přehrávání vaší oblíbené hudby, ale také objevování nových skladeb a interpretů, stejně jako sdílení hudby s přáteli a blízkými. Kromě webu a telefonu můžete aplikaci SoundCloud pohodlně využívat také na vašich Samsung Galaxy Watch.

Stažení v Google Play

Sofascore

Sofascore je šikovná aplikace, kterou ocení zejména sportovní fanoušci. Nabízí aktuální a přehledné sportovní statistiky a skóre ze všech možných zápasů a událostí. Můžete zde sledovat grafy s průběhem zápasů a spoustu dalších užitečných informací.

Stažení v Google Play

Outdooractive

Outdooractive je skvělá aplikace pro všechny, kteří se rádi a často hýbou v přírodě. Nabízí možnost plánování a ukládání cyklistických i pěších tras, které můžete pohodlně a efektivně sledovat také na displeji vašich hodinek spolu s údaji o souřadnicích, převýšení a dalších.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.