Zavřít reklamu

Samsung není zdaleka jen výrobce smartphonů, tabletů nebo třeba televizorů. Z dílny jihokorejského giganta vzešla za dobu jeho existence celá řada dalších zajímavých produktů včetně příslušenství. Pojďme se dnes společně podívat na pět produktů od Samsungu, které se vyplatí koupit.

Lokalizační přívěsek Galaxy SmartTag+

Lokalizační přívěsek Galaxy SmartTag+ můžete použít na svá zavazadla, klíče, do peněženky, a pro spoustu dalších účelů. Galaxy SmartTag+ nabízí funkce nalezení polohy, vyhledávání zařízení, upozornění na ztrátu dosahu a zvukovou signalizaci. Dosah signálu činí 120 m, o přísun energie se stará vyměnitelná baterie CR2032.

Galaxy SmartTag+ koupíte za 789 korun zde.

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live jsou skvěle vypadající True Wireless sluchátka pro dokonalý poslech hudby, ale i pro telefonní hovory. Nabízí Bluetooth konektivitu, podporu hlasového asistenta, aktivní potlačení hluku, odolnost třídy IPX2 a výdrž baterie až 29 hodin.

Samsung Galaxy Buds Live zakoupíte za 2499 korun zde.

24″ monitor Samsung F24T370

V portfoliu společnosti Samsung najdete i řadu kvalitních monitorů. Tento 24″ monitor patří k těm cenově dostupnějším, na kvalitě mu to ale nijak neubírá. Jedná se o LCD Full HD monitor s rozlišením 1920 x 1080, kontrastem 1000:1 a dalšími skvělými vlastnostmi. Monitor je vybaven DisplayPortem, HDMI konektivitou, a nabízí funkci FreeSync.

Monitor Samsung F24T370 zakoupíte za 2600 korun zde.

Samsung Portable SSD

Externí disk Samsung Portable SSD s USB-C konektivitou spolehlivě pojme všechna vaše důležitá data. Jeho kapacita činí 2000GB, disk nabízí rychlost čtení až 1050MB/s a rychlost zápisu až 1000MB/s.

Samsung Portable SSD zakoupíte za 3999 korun zde.

Samsung Galaxy Watch 5

Skvělým doplňkem ke smartphonu od Samsungu jsou chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5  s AMOLED Always-On displejem, možností NFC plateb přes Google Play, spoustou zdravotních a fitness funkcí a navigací. Díky vodotěsnosti do 50m a výdrži baterie až 40 hodin jsou opravdovým společníkem do nepohody.

Hodinky Samsung Galaxy Watch 5 zakoupíte za 7490 korun zde.

Dnes nejčtenější

.