Zavřít reklamu

Pořídili jste si zbrusu nový Galaxy A54 5G a sháníte pro něj vhodný obal? Už nemusíte, my vám řekneme, která pouzdra a kryty jsou pro něj nejlepší.

FIXED Story pro Samsung Galaxy A54 5G

Naším cenově nejdostupnějším tipem je FIXED Story pro Samsung A54 5G. Jedná se o měkký kryt vyrobený z materiálu TPU (termoplastického polyuretanu), který má výřezy pro konektory a tlačítka. Nabízí se v černé, modré a červené barvě a stojí 299 Kč.

Kryt FIXED Story pro Samsung Galaxy A54 5G koupíte zde

Mobiwear flip pro Samsung Galaxy A54 5G

Pro náročnější zákazníky je tu pouzdro Mobiwear flip pro Samsung Galaxy A54 5G. Je vyrobeno z TPU a umělé kůže a nabízí ochranu proti poškrábání, integrovaný stojánek a výřezy pro konektory a tlačítka. Zavírá se na magnet, takže nehrozí, že by se vám samovolně otevřelo. Je dostupné v různých designových variacích a jeho cena činí 499 Kč.

Pouzdro Mobiwear flip pro Samsung Galaxy A54 5G koupíte zde

Mobiwear kožené flip pro Samsung Galaxy A54 5G

Dále tu máme pouzdro Mobiwear kožené flip pro Samsung Galaxy A54 5G. Je vyrobené z TPU a kůže, nabízí ochranu displeje proti poškrábání, integrovaný stojánek a výřezy pro konektory a tlačítka. Zavírání je jako u předcházejícího pouzdra řešeno magnetem. Je k dispozici v červené, vínové, modré, zelené, hnědé a černé barvě a může být vaše za 699 Kč.

Pouzdro Mobiwear kožené flip pro Samsung Galaxy A54 5G koupíte zde

Samsung Silikonový zadní kryt Galaxy A54 5G

Dalším tipem je Samsung Silikonový zadní kryt Galaxy A54 5G. Je vyrobený ze silikonu, takže je odolný, pružný a přilnavý, chrání před poškrábáním a jiným poškozením záda i boky telefonu a má výřezy pro konektory a tlačítka. Nabízí se v černé a limetkové barvě a prodává se za 999 Kč.

Samsung Silikonový zadní kryt Galaxy A54 5G koupíte zde

Samsung Flipové pouzdro Smart View Galaxy A54 5G

Pro nejnáročnější zákazníky je určeno Samsung Flipové pouzdro Smart View Galaxy A54 5G. Je vyrobeno z recyklovaných materiálů a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, okénko pro náhled displeje, vnitřní kapsu na platební či jiné karty a samozřejmostí jsou výřezy pro konektory a tlačítka. Dostupné je v černé, limetkové a fialové barvě a stojí 1 299 Kč.

Samsung Flipové pouzdro Smart View Galaxy A54 5G koupíte zde

Dnes nejčtenější

.