Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky jsou neuvěřitelně cenným pomocníkem, který vám dokáže zpříjemnit váš každodenní život. Fungují totiž jako prodloužená ruka telefonu. Zobrazí vám všechny důležité informace – počínaje příchozími hovory, přes zprávy, až po notifikace – díky čemuž nemusíte neustále vytahovat telefon z kapsy. Tím to však nekončí, možností je totiž podstatně více. Pokud uvažujete nad pořízením doopravdy kvalitních chytrých hodinek, pak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout současně probíhající akce na ověřeném e-shopu Tomtop.com. Nyní si totiž můžete přijít na oblíbené Xiaomi Mi Watch S1 za zcela bezkonkurenční cenu!

Pojďme se proto zaměřit na to, co hodinky vlastně umí a co vám mohou nabídnout. Jakmile už jsme zmínili v samotném úvodu, chytré hodinky vás dokážou udržet v přehledu, jelikož tak máte přímo na zápěstí chytrého parťáka, který vám zobrazí veškeré notifikace. Ty si konkrétně můžete prohlédnout na velice kvalitním 1,43″ AMOLED displeji. Za zmínku také rozhodně stojí samotný design. Firma Xiaomi totiž vsadila na kulatý ciferník a elegantní kovové tělo, což z hodinek dělá nejen cenného pomocníka, ale také designový doplněk pro váš outfit. V rámci balení se navíc nachází hned dva řemínky, respektive jeden prémiový kožený a druhý z fluorkaučuku.

Nyní k tomu nejdůležitějšímu aneb k samotným funkcím. Kromě zmiňovaného zobrazení notifikací vám totiž Xiaomi Mi Watch S1 pomohou s detailním monitorováním vašich fyzických aktivit a sportu. Stejně tak si hodinky poradí se sledováním zdravotních funkcí, díky čemuž tak máte k dispozici množství cenných dat, počínaje srdečním tepem. Za zmínku také stojí až 12denní výdrž baterie, odolnost vůči vodě 5ATM či zabudovaná GPS. V samotném závěru se hodinky ještě postarají o sledování vašeho spánku či o měření saturace kyslíku v krvi.

Nyní s bezkonkurenční slevou!

Uvažujete nad pořízením chytrých hodinek a hledáte model, který by vás potěšil elegantním designem, vysokým výkonem a množstvím cenných funkcí? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak se Xiaomi Mi Watch S1 jeví jako perfektní model, který nyní navíc máte doslova na dosah ruky. Jak už jsme totiž uvedli v úvodu, aktuálně si na ně můžete přijít za zcela bezkonkurenční cenu! Chytré hodinky jsou totiž k dostání s 55% slevou za pouhých 307,19 € 140,15 €. Součástí ceny je navíc i doprava a DPH. S nákupem ale určitě neotálejte. Akce je totiž početně i časově omezená.

Xiaomi Mi Watch S1 zakoupíte se slevou zde

Dnes nejčtenější

.