Zavřít reklamu

Po týdnu vám spolu s blížícím se víkendem přinášíme výběr dalších zajímavých a užitečných aplikací pro hodinky Samsung Galaxy Watch, které jistě ocení každý. Dnes přijde řeč například na aplikaci pro měření srdečního tepu nebo kalkulačku.

Weather 14 Days

Jak název napovídá, Weather 14 Days je aplikace pro sledování předpovědi počasí. Jedná se o multiplatformní aplikaci, která se ve své verzi pro Samsung Galaxy Watch může pochlubit opravdu povedeným uživatelským rozhraním, podrobnou a spolehlivou předpovědí a spoustou užitečných informací.

Stažení v Google Play

Multi Calculator

Multi Calculator je výkonná, povedená kalkulačka se skvěle vypadajícím uživatelským rozhraním, kterou efektivně využijete i na displeji vašich Samsung Galaxy Watch. Kromě základních i pokročilejších výpočtů nabízí aplikace Multi Calculator například také převody měn a spoustu dalších funkcí.

Stažení v Google Play

ToDo Manager

ToDo Manager je skvěle vypadající aplikace, která vás už nikdy nenechá zapomenout na důležitý úkol nebo třeba schůzku. Nabízí možnost vytváření jednotlivých úkolů i celých seznamů úkolů, využít zde můžete také nejrůznější šablony, nastavovat připomínky nebo notifikace.

Stažení v Google Play

Voice Recorder

Aplikace Voice Recorder představuje skvělý diktafon nejen pro vaše hodinky Samsung Galaxy Watch. V jednoduchém, ale pěkném uživatelském rozhraní můžete pořizovat hlasové záznamy, rozhovory, ale třeba také převádět mluvenou řeč na psaný text a spoustu dalšího.

Stažení v Galaxy Store

WatchMaker

Pokud rádi měníte ciferníky na vašich Galaxy Watch, můžete k tomuto účelu využít aplikaci WatchMaker. Umožní vám stahovat z více než stovky tisíc kvalitních ciferníků s možností přizpůsobení. Ciferníky si můžete sestavit také sami, v nabídce základní bezplatné verze aplikace máte k dispozici 10 ciferníků, 12 fontů a 15 tapet.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.