Zavřít reklamu

Právě jste dokoukali The Last of Us a přemýšlíte, čím byste si zkrátili čas do doby, než bude k dispozici druhá série tohoto seriálu? Máme pro vás pětici zajímavých tipů, ze kterých si zaručeně vyberete.

Stanice 11 (HBO Max)

Postapokalyptická sága, odehrávající se v několika časových rovinách, sleduje přeživší ničivé pandemie, kteří musí znovu vybudovat svou kulturu, společnost a identitu. Tváří v tvář hrozbám nového světa se upínají k tomu nejlepšímu, co ztratili…

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (Netflix)

Svět zpustoší obří katastrofa a Gus, napůl jelen a napůl chlapec, se přidá k partě lidí a hybridních dětí, která hledá odpovědi na svoje otázky.

Černobyl (HBO Max)

Propásli jste hromadné nadšení v době uvedení seriálu Černobyl? K jeho sledování můžete využít chvíle do uvedení druhé série The Last of Us. Minisérie Černobyl rekonstruuje příběh o jaderné havárii z roku 1986 – jedné z nejhorších katastrof v historii způsobených člověkem – a o statečných ženách a mužích, kteří se obětovali, aby zachránili Evropu před nepředstavitelnou pohromou.

Mandalorian (Disney+)

Po pádu impéria se Mandalorian protlouká galaxií, v níž nevládne zákon, s nalezencem Groguem. Hlavního hrdinu navíc hraje ten stejný, který v The Last of Us, tedy Pedro Pascal, i když je pravda, že do tváře mu příliš vidět není.

Živí mrtví

Seriál Živí mrtví zachycuje strhující lidské drama, které rozpoutala zombie apokalypsa. Točí se kolem skupinky přeživších pod vedením Ricka Grimese (Andrew Lincoln), kteří cestují napříč americkou Georgií ve snaze najít nový bezpečný domov.

Dnes nejčtenější

.