Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud pokukujete po nové televizi a rádi byste sáhli po kvalitním modelu, který vás překvapí nejen obrazem, ale také dalšími vychytávkami, pak pro vás máme skvělý tip. V takovém případě by vám rozhodně neměla uniknout současně probíhající akce od Samsungu. Když si předobjednáte vybrané letošní televizory z řady Neo QLED a OLED, získáte parádní bonus v podobě moderního projektoru The Freestyle, který by vás za normálních okolností vyšel na necelých 20 tisíc korun!

2023_Product_Family_pre-order_KV_1920x1080_CZ_1000

Akce platí až do neděle 9. dubna a vztahuje se na všechny modely Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a OLED z modelových řad 2023, konkrétně tedy od úhlopříčky 55“ a výše. Právě letošní modely se pochlubily náloží slušných novinek, čímž výrazně posouvají kvalitu zobrazení kupředu. Jednoduše si tedy stačí vybrat svého favorita, vytvořit předobjednávku a máte hotovo. Tím si tak přijdete na pravděpodobně nejstylovější projektor vůbec.

The-Freestyle_1000

The Freestyle je nejnovějším přírůstkem do lifestylové řady televizorů a projektorů od Samsungu, který potěší svou přenositelností, skvělou kvalitou obrazu, vytříbeným designem a softwarovou výbavou. Ve finále dokonce nemusí sloužit jen pro promítání video obsahu. Využít jej totiž můžete i pro světelné efekty, jako designovou lampu nebo jako chytrý televizor, a to díky přítomnosti operačního systému Tizen. Předprodej vybraných televizorů Neo QLED a OLED letošních modelových řad s bonusem v podobě tohoto projektoru probíhá ve značkových prodejnách Samsung, na oficiálním e-shopu samsung.com/cz/ a u vybraných prodejců.

Související články

Dnes nejčtenější

.