Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Samsung Galaxy Watch4 Classic jsou teď levnější než kdykoli předtím. Samsung dočasně – pouze do konce tohoto týdne – srazil cenu hodinek na minimum. Byť jde o předchozí generaci smartwatch od Samsungu, stále se jedná o jeden z nejoblíbenějších modelů se skvělým poměrem mezi cenou a nabízenými funkcemi. A nyní jsou za nejlepší cenu.

Galaxy Watch4 Classic mají vše, co dnešní uživatel chytrých hodinek potřebuje, a zároveň umí nabídnout kvalitní zpracování z nerezové oceli i spolehlivost. Hodinky umožňují platit přímo ze zápěstí pomocí Google Pay, umí komplexně analyzovat spánek, měřit okysličení krve, EKG a dokonce i krevní tlak v reálném čase. Nechybí jim ani podpora měření více jak 90 různých sportů či integrovaná GPS. A potěší i kvalitním AMOLED displejem s funkcí Always-on nebo vysokou odolností IP68 spolu s vojenskou normou MIL-810G.

Pouze do neděle 19. 3. pořídíte Galaxy Watch4 Classic za pouhých 4 490 Kč (dříve 9 990 Kč), což je nejnižší cena na trhu. Slevu tři tisíce korun získáte po zadání kódu SAM3000 v košíku. Jedině u Mobil Pohotovost pak můžete ušetřit dalších 500 Kč ve formě bonusu, pokud vyměníte staré smartwarch právě za nové Watch4 Classic. Sleva se vztahuje pouze na 46mm model ve stříbrné variantě.

1520_794_Samsung_Galaxy_Watch4_Classic_silver

Dnes nejčtenější

.