Zavřít reklamu

Netflix je největší video streamující platformou na světě se skutečně obsáhnou knihovnou filmů a seriálů. Ne všechny jsou ale v českém dabingu. Pokud sledujete Netflix s titulky, tak platforma přidává velice užitečnou funkci.

Na to, jak dlouho zde s námi Netflix je, je poměrně s podivem, že aktuální novinka přichází až nyní. Pokud jste platformu sledovali přes web, už notnou dobu jste si mohli určit vzhled titulek, ale až teprve teď tak můžete udělat i na chytrých televizích, tedy zařízeních, na kterých se podobný vizuální obsah sleduje samozřejmě nejčastěji (až ze 70 %).

wednesday_subtitle_controls

Špatně čitelné titulky dokážou zkazit dojem z jakkoli kvalitního obsahu, a proto je rozhodně dobře, že si je nyní budete moci více personalizovat. Ne tedy úplně, jak byste možná chtěli, ale alespoň v omezené míře. Zvolit můžete jednu ze tří přítomných velikostí a čtyř rozlišných stylů. Titulky tak mohou být bílé na průhledném a černém pozadí, černé na bílém a žluté na černém pozadí. Netflix tuto novinku uvolňuje celosvětově.

Dnes nejčtenější

.