Zavřít reklamu

Konečně se blíží období, kdy nám počasí umožní ve větší míře pohyb venku. Ať už se chystáte běhat nebo třeba chodit po výletech, určitě se vám budou hodit aplikace pro Galaxy Watch, které vám představíme v tomto článku.

Outdooractive

Pokud se často vydáváte na pěší nebo třeba cyklistické výlety do přírody, určitě se vám bude hodit aplikace s názvem Outdoorative. Nabízí podrobné venkovní mapy, možnost objevování, plánování i ukládání turistických, cyklistických i jiných tras a spoustu dalšího. Outdooractive nabízí i povedenou verzi pro Galaxy Watch.

Stažení v Google Play

C25K

Rozhodli jste se, že na jaře začnete běhat, ale dosud jste se věnovali spíše gaučingu? Pak je aplikace C25K – aneb Couch to 5K – tou pravou pro vás. Díky pečlivě sestavenému tréninkovému plánu budete s její pomocí moci již za pár týdnů uběhnout 5 kilometrů.

Stažení v Google Play

Google Maps

Kompatibilitu s Galaxy Watch nabízí také populární aplikace Google Maps, kterou při svých výletech nejen do přírody určitě také využijete. Google Maps nabízí možnost plánování a ukládání tras, navigace, informace o jednotlivých bodech zájmu nebo třeba vytváření seznamů oblíbených míst.

Stažení v Google Play

Map My Run

Pokud patříte mezi vášnivé běžce, můžete si na své Galaxy Watch nainstalovat aplikaci Map My Run. S pomocí této aplikace můžete zaznamenávat a sledovat trasu vašeho běhu, propojit se s přáteli a dalšími uživateli nebo třeba objevovat nové trasy a místa pro běhání.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.