Zavřít reklamu

Spotify je největší hudbu streamující platformou na světě. Ví ale, že se nemůže na nějaký progres úplně vykašlat, protože jinak jej převálcují jiní jako Apple Music. To, co si ale chystá, může být přece jen moc. Aktualizace Spotify totiž přinese kompletní redesign aplikace. 

Spotify vydalo tiskovou zprávu k tomu, co si pro své uživatele chystá. Na Android i iOS má přijít nové dynamické mobilní rozhraní vytvořené pro hlubší objevování a smysluplnější spojení mezi umělci a fanoušky. Má dát posluchačům aktivnější roli v procesu objevování a tvůrcům pak dává více prostoru pro sdílení jejich práce.

Nová generace posluchačů totiž údajně touží po lepších způsobech, jak „ochutnat“ zvuk, než se do něho naplno ponoří. Připravte se tedy na aktivnější zážitek s pokročilými doporučeními, zaměřením na vizualizace a zcela nový a interaktivní design. Zde je 5 změn, které si na nás Spotify chystá.

Náhledy Hudba, Podcasty a pořady a Audioknihy na domovské stránce 

Jednoduše klepněte na kanál Hudba, Podcasty a pořady nebo Audioknihy a prozkoumejte vizuální a zvukové náhledy seznamů stop, alb, epizod podcastů a audioknih, které jsou vám plně přizpůsobeny. Poté klepnutím uložte nebo sdílejte, přejděte hlouběji na stránky interpreta nebo podcastu, přehrajte od začátku nebo pokračujte v poslechu od místa, kde náhled skončil.

Nové kanály pro objevování ve Vyhledávání 

Posouváním nahoru nebo dolů prozkoumejte krátké klipy na plátně ze skladeb z některých vašich oblíbených žánrů. Poté skladbu snadno uložte do seznamu skladeb, sledujte interpreta nebo ji sdílejte s přáteli – to vše z jednoho místa. Můžete také prozkoumat související žánry pomocí hashtagů ve zdroji pro snadné objevování nových oblíbených položek. Můžete si dokonce prohlédnout ukázky skladeb v některých z vašich oblíbených seznamů skladeb, jako je Discover Weekly, Release Radar, New Music Friday a RapCaviar.

Smart Shuffle 

Tento nový zážitek udržuje poslechové relace čerstvé díky personalizovaným doporučením, která dokonale odpovídají atmosféře původního seznamu skladeb vytvořeného uživatelem. Vdechuje nový život pečlivě upraveným seznamům skladeb vytvořeným uživatelem, míchání skladeb a přidávání nových, dokonale přizpůsobených návrhů.

Spotify

DJ 

U nás je DJ trošku problém, neznamená to ale, že se ho nikdy nedočkáme. Jde o nového personalizovaného průvodce s umělou inteligencí dostupný Premium uživatelům v USA a Kanadě, který zná váš hudební vkus tak dobře, že si může dovolit vybrat, co vám bude hrát. Podle Spotify jej uživatelé, kteří ho mají k dispozici a aplikaci spustí využívají z 25 % celého poslechového času a má se dále rozšiřovat.

Spotify 2

Automatické přehrávání pro podcasty 

Stejně jako u hudby nyní aplikace nabízí automatické přehrávání pro podcasty. Po skončení jednoho podcastu se tak automaticky přehraje další relevantní epizoda, která odpovídá čistě vašemu vkusu. Spotify je první platformou, která umožňuje skutečně bezproblémové náhledy napříč hudbou, podcasty a audioknihami. Novinky se už nyní začínají nabízet uživatelům Premium i Free po celém světě jak na Androidu, tak na iOS. Ukázky hudby a podcastů jsou dostupné na všech trzích, kde jsou podcasty dostupné. Náhledy audioknih jsou aktuálně dostupné v USA, Spojeném království, Irsku, Austrálii a na Novém Zélandu.

Spotify v Google Play

Dnes nejčtenější

.