Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Elektrokoloběžky se těší stále rostoucí popularitě. Pokud uvažujete nad jejím pořízením a vybíráte vhodný model, který vás potěší nejen skvělými vlastnostmi, ale především nízkou cenou, pak pro vás máme skvělý tip. Při příležitosti současné akce si totiž na ověřeném e-shopu Tomtop.com můžete přijít na oblíbený model E9N s exkluzivní slevou pro naše čtenáře.

Elektrokoloběžka E9N

Pojďme si tedy blíže posvítit na samotnou elektrokoloběžku a podívat se, co vlastně všechno nabízí. E9N si zakládá na svém 180W elektrokomotoru, díky němuž se dokáže postarat o jízdu rychlostí až 18 kilometrů za hodinu. To jde ruku v ruce s baterií. Ta totiž v případě takovéhoto produktu hraje zcela klíčovou roli a je na místě, aby se jednalo o kvalitní kousek. Výrobce proto vsadil na 22V 4,8Ah akumulátor s dojezdem až 10 kilometrů. Naplno jej pak dokážete nabít již za 4 hodiny.

Důležitou roli hraje i samotný rám elektrokoloběžky. Ten je konkrétně vyroben ze slitiny hliníku a nabízí tak nosnost až 100 kilogramů. Co se následně týče samotných koleček, vepředu se nachází 8″ kolo a vzadu 6,5″ kolo. Jedná se o solidní pevná kolečka, u nichž se tak nemusíte obávat defektu. Celá elektrokoloběžka je navíc skládací. V okamžiku ji tak můžete například složit a přenést, což jde ruku v ruce s nízkou hmotností činící pouhých 9,9 kilogramů. Za zmínku také stojí odolnost vůči prachu a  vodě dle stupně krytí IP54.

Elektrokoloběžku E9N zakoupíte zde

Exkluzivní sleva pro čtenáře!

Nyní přejděme k tomu nejdůležitějšímu. Jak už jsme zmínili výše, aktuálně si na elekotrokoloběžku E9N můžete přijít s parádní slevou. Produkt jako takový je již sám o sobě k dostání s 35% slevou. Když však v košíku zadáte exkluzivní slevový kód ve znění TCE9NS, výsledná cena se vám následně sníží na pouhopouhých 153,59 € (3599,78 Kč). Součástí ceny je navíc již DPH i doprava. Určitě také nesmíme zapomenout zmínit, že se objednávky odesílají ze skladu v Evropě, díky čemuž můžete počítat s bleskurychlým doručením do 3 až 5 pracovních dní.

Dnes nejčtenější

.