Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytrá domácnost je na vzestupu. Díky tomu máme k dispozici řadu skvělých produktů, které se dokážou postarat o automatizaci domácnosti, čímž celkově zpříjemní a mnohdy také usnadní náš každodenní život. Pokud se o smart home zajímáte, pak pro vás máme velice zajímavý tip. Aktuálně si totiž na ověřeném e-shopu Tomtop.com můžete přijít na oblíbenou sadu chytrých teploměrů Xiaomi BT Thermometer 2, která je k dostání s neuvěřitelnou 64% slevou! Pojďme se proto zaměřit na to, jak teploměry vlastně fungují a co vše umí.

Xiaomi BT Thermometer 2

Jak už ze samotného označení vyplývá, primární účel chytrých teploměrů Xiaomi BT Thermometer 2 je poměrně jasný. Dokážou tedy spolehlivě měřit teplotu v domácnosti. Tím to ale jen tak nekončí. O teplotě vás totiž vzápětí informují prostřednictvím mobilní aplikace Mi Home, která sdružuje veškerá data z chytrých produktů od značky Xiaomi. Senzor se zároveň dokáže zaměřit i na měření vlhkosti vzduchu, o čemž pak ještě dává vědět skrze 1,5″ displej. V jeho případě pak ještě nesmíme zapomenout na další důležitou věc. Vzhledem k určení produktu výrobce vsadil na základní displej s prakticky minimální spotřebou energie, díky čemuž jsou chytré teploměry Xiaomi skvěle úsporné.

S nasnímanými teplotami a vlhkostí lze pochopitelně nadále pracovat a prostřednictvím možností automatizace si tak doslova zpříjemnit váš každodenní život. Vše se konkrétně odehrává v rámci zmiňované aplikace Mi Home. Data můžete použít pro potřeby zmiňované automatizace a doslova tak rozpohybovat celou chytrou domácnost. Pojďme si proto posvítit i na jednotlivé tipy. Díky chytrým teploměrům je například možné nastavit, aby se při určité teplotě nebo vlhkosti aktivoval zvlhčovač vzduchu v konkrétní místnosti. Vše se tedy vyřeší automaticky, bez jakéhokoliv zásahu uživatele.

Nyní s 64% slevou!

Hned v úvodu jsme zmínili nesmírně důležitou informaci. Aktuálně si totiž můžete přijít na kompletní sadu chytrých teploměrů Xiaomi BT Thermometer 2 za naprosto bezkonkurenční cenu. V rámci akce je set čtyř teploměrů k dostání s neuvěřitelnou 64% slevou! Ve finále tak získáte hned čtyři teploměry, které už jen stačí rozmístit po domácnosti a následně je využít pro případné potřeby automatizace. Celý set vás vyjde na pouhopouhých 19,19 € (včetně DPH a dopravy)!

Set Xiaomi BT Thermometer 2 zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.