Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 20. do 24. února obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy S23 a Galaxy Tab S8.

Jak na telefony řady Galaxy S23, tak tablety řady Galaxy Tab S8 začal Samsung vydávat únorový bezpečnostní patch. U Galaxy S23 nese aktualizace (s velikostí téměř 570 MB) firmwarovou verzi S91xBXXU1AWBD a jako první dorazila do většiny evropských zemí a u Galaxy Tab S8 verzi X70xBXXU3BWB4 (model Tab S8), X80xBXXU3BWB4 (model Tab S8+) a X90xBXXU3BWB4 (model Tab S8 Ultra) a jako první byla dostupná též ve většině zemí starého kontinentu.

Únorový bezpečnostní patch opravuje více než 50 vulnerabilit, z čehož 48 opravil Google a šest Samsung. Dvě ze zranitelností opravené korejským obrem byly označeny jako vysoce nebezpečné, zatímco čtyři jako středně nebezpečné. Samsung opravil například exploity související se službou WindowManagerService, které umožňovaly útočníkům típnout screenshot, zranitelnost nalezenou ve funkci UwbDataTxStatusEvent umožňující útočníkům spouštět určité aktivity nebo chybu v zabezpečení v aplikaci Secure Folder, která umožňovala neoprávněným osobám fyzický přístup k telefonu za účelem zachycení náhledu aplikace. Protože se měsíc nachýlil ke konci, Samsung by měl co nevidět začít vydávat březnovou bezpečnostní záplatu.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.