Zavřít reklamu

Zejména Galaxy Watch5 Pro konečně přinesly do světa chytrých hodinek adekvátní výdrž, která se neomezuje jen na jeden den použití. Právě baterie je jedním z nejdůležitějších prvků nositelností a zároveň jejich Achillovou patou. Víte, jakou kondici má vaše baterie hodinek? Nemusíte to hádat, tady najdete návod, jak zkontrolovat stav baterie Galaxy Watch. 

Předně je důležité otevřít aplikaci Samsung Members a v ní si hodinky zaregistrovat. Uděláte to na kartě Podpora, kde rozklikněte Moje produkty a zvolte Registrovat produkty. Máte zde na výběr z několika možností, jako sken QR nebo klidně i ruční zadání hodnot. Níže uvedený postup funguje pro řady Galaxy Watch4 a Watch5.

Jak zkontrolovat stav baterie Galaxy Watch a Samsung Members 

  • Když máte hodinky do Samsung Members přidané, tak v části Diagnostika připojených zařízení vyberte své hodinky. 
  • Zvolte nabídku Instalovat. 
  • Po nainstalování rozšíření klepněte na Začínáme. 
  • Na stránce Diagnostika vyhledejte a klepněte na Stav baterie. 
  • Výsledek vám ukáže, zda je stav normální, popřípadě i jaká je životnost. 

Můžete si zkusit diagnostikovat i bezdrátové nabíjení, když hodinky položíte na jejich nabíječku a připojíte k síti. Jak můžete vidět, možností je zde více, i když se netýkají baterie. Jedná se třeba o test senzorů, Wi-Fi, dotykové obrazovky, tlačítek, vibrací, mikrofonu atd. Jedinou podmínkou pro testování je, mít hodinky dostatečně nabité a připojené k telefonu. Postupně si tak můžete zkontrolovat, v jaké kondici vaše hodinky vlastně jsou a jestli je nutný navštívit nějaký Samsung servis.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.