Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud se řadíte mezi vášnivé sportovce, pak pro vás máme skvělý tip. V takovém případě by vám totiž rozhodně neměla uniknout právě probíhající akce u Niceboy, kde si můžete přijít na prvotřídní akční kameru za bezkonkurenční cenu. Aby toho ale nebylo málo, v rámci současné akce k ní navíc obdržíte kvalitní bezdrátová sluchátka v hodnotě 1199 Kč zcela zdarma.

Akce se vztahuje na akční kameru Niceboy VEGA X 8K, která je naprostou jedničkou ve svém oboru. Nejen že se dokáže postarat o natočení zcela bezkonkurenčních záběrů přímo z první ruky, ale zároveň se také pyšní řadou dalších skvělých vychytávek. Pojďme si na ni proto v rychlosti posvítit.

VEGA X 8K

Jak už jsme tedy zmínili výše, Niceboy VEGA X 8K je akční kamerou, která dokáže natáčet až v rozlišení 8K. Disponuje totiž špičkovým senzorem SONY IMX377 v kombinaci s procesorem Ambarella H22. Konkrétně tedy zvládne natáčet v 8K při 15 fps, v 6K při 30 fps nebo ve 4K při 60 fps. Jelikož se jedná o akční kameru, samozřejmě nechybí ani vodotěsné tělo. Bez obav se tak s ní můžete potápět klidně až do hloubky 12 metrů.

V případě outdoorové akční kamery je navíc zcela klíčová stabilizace obrazu. Právě bez ní by totiž výsledný záznam mohl být prakticky nepoužitelný. Niceboy proto vsází na vylepšenou pětiosou stabilizační technologii X-STEADY 2.0 pro maximálně plynulý obraz bez jakéhokoliv chvění či komíhání. Kamera navíc disponuje dvěma displeji, respektive hlavním 2″ pro ovládání a 1,3″ obrazovkou, která přijde vhod při natáčení selfie záběrů, kdy zobrazuje natáčenou scénu v reálném čase. Celou kameru lze navíc pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

V závěru ještě nesmíme zapomenout zmínit přítomnost různých kreativních módů pro natáčení časosběrného či zpomaleného videa. Stejně tak VEGA X 8K nabízí funkci webkamery, podporuje špičkový videokodek H.265 a navíc se pyšní kvalitním stereo mikrofonem.

VEGA X 8K zakoupíte za 6 999 Kč zde

Bezdrátová sluchátka jako dárek!

Pokud si nyní pořídíte akční kameru Niceboy VEGA X 8K, získáte k ní parádní dárek v podobě sportovních bezdrátových sluchátek HIVE Airsport 3. Tato sluchátka v hodnotě 1199 Kč vás překvapí svým parádním zvukem, speciálním designem a odolnou konstrukcí pro potřeby sportování, odolností vůči vodě dle stupně krytí IPX5 či podporou hlasových asistentů.

Potěší navíc i z hlediska výdrže. Na jedno nabití totiž vydrží až 25 hodin, přičemž podporují i rychlonabíjení. Za pouhých 5 minut získáte dostatek energie na celou hodinu přehrávání vaší oblíbené muziky. Sluchátka můžete mít kompletně pod kontrolou prostřednictvím mobilní aplikace Niceboy ION. S její pomocí si můžete přizpůsobit ekvalizér, zkontrolovat stav jednotlivých sluchátek nebo si prohlédnout poslední známou polohu na mapě.

Dnes nejčtenější

.