Zavřít reklamu

Chytré hodinky od Samsungu nabízí celou spoustu možností využívání. Pokud používáte nejrůznější nástroje a aplikace pro poznámky, nic vám nebrání v tom, abyste s nimi pracovali také na vašich Galaxy Watch. Které aplikace na poznámky pro Galaxy Watch doporučujeme vaší pozornosti?

My Notes in Gear

Aplikace My Notes in Gear nabízí možnost synchronizace nejen vašich poznámek, ale také seznamů úkolů a dalších záznamů z vašeho smartphonu s Androidem přímo na vaše zápěstí do hodinek Galaxy Watch. My Notes in Gear nabízí podporu i pro poznámky a připomínky na základě polohy.

Stažení v Google Play

Google Keep

Google Keep je povedená a především zcela bezplatná multiplatformní aplikace od Googlu, která vám kromě poznámek skvěle pomůže také s tvorbou nejrůznějších seznamů a dalšího podobného obsahu. Google Keep nabízí naprosto bezproblémovou synchronizaci napříč všemi vašemi zařízeními včetně Galaxy Watch.

Stažení v Google Play

Evernote

Evernote je velice rozšířená a populární platforma, která si dokáže poradit s mnohem více záležitostmi, než jsou jen poznámky. Jedná se o multiplatformní aplikaci, která nabízí bezproblémovou synchronizaci napříč všemi vašimi zařízeními, a která si poradí se spoustu druhů obsahu. Evernote je ke stažení zdarma, některé bonusové funkce jsou nicméně zpoplatněné.

Stažení v Google Play

Microsoft OneNote

Další multiplatformní aplikací pro poznámky, kterou můžete používat také na vašich Galaxy Watch, je Microsoft OneNote. Co se samotného vytváření poznámek, záznamů a dokumentů týče, využijete MS OneNote samozřejmě nejefektivněji na tabletu nebo počítači, pro prohlížení poznámek nebo seznamů vám bohatě postačí také vaše chytré hodinky.

Stažení v Google Play

Notepad

Kompatibilitu s hodinkami Galaxy Watch nabízí také aplikace Notepad. Jedná se o relativně jednoduchou, ale povedenou a šikovnou aplikaci, která si umí hravě poradit s poznámkami všeho druhu. Notepad nabízí možnost automatické synchronizace napříč všemi vašimi zařízeními, k dispozici je také pro tablety.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.