Zavřít reklamu

Bylo to už v roce 2016, kdy se zrodil jeden herní fenomén, který je zde s námi dodnes, a který je stále velice oblíbený. Má ale své jasné herní zákonitosti, které nemusí vyhovovat úplně každému. Zde tedy zjistíte, jak podvrhnout Pokémon GO Android tak, že nemusíte opustit pohodlí domova, a přitom plnohodnotně hrát. 

Pokémon GO je mobilní aplikace a videohra založená na principu rozšířené reality. Spuštěna byla už v červenci roku 2016. Prostřednictvím aplikace propojuje herní prostředí s reálným světem, k čemuž se využívá GPS a kamera telefonu. Hru vyvinuli vývojáři společnosti Niantic a na produkci se podílela také firma Pokémon Company, kterou spoluvlastní Nintendo. Kromě chytání Pokémonů nabízí hra další aktivity, jako jsou následné souboje mezi hráči (PvP), anebo společné bitvy proti nestandardně silnějším Pokémonům, tedy bossům (PvE).

pokemon-go-logo

Z logiky hraní tedy vychází to, že ji hrajete aktivně ve vašem okolí, kde se právě nacházíte. Doma na gauči moc aktivity nezvládnete. Máte ale k dispozici několik nástrojů, jak podvrhnout Pokémon Go Android systému tak, abyste mohli hrát i z pohodlí domova. Existuje totiž mnoho případů, kdy nemůžete (nebo nechcete) opustit domov, ale hru si přitom chcete užívat. Jde samozřejmě o lenost, nepříznivé počasí, ale také zdravotní stav, nebo prosté craftění, kdy jsou různé lokace mimo váš dosah. 

Nabízí se několik možností, jak můžete svou aktuální polohu měnit, aniž byste se hnuli z místa. Předně jde o root, ale to je pro běžného uživatele až příliš složité. Poté se samozřejmě jedná o možnost využít VPN. To je mobilní virtuální privátní síť, která poskytuje mobilním zařízením s přístupem do sítě zdroje a aplikace jejich domácích sítí, i když jsou připojené k jiným sítím (drátovým nebo bezdrátovým). Mobilní VPN jsou běžně používány ve veřejné bezpečnosti, práci z domova, v nemocnicích, v oblasti řízení služeb, utilit a dalších průmyslových odvětvích.

Jak podvádět Pokémon GO na Androidu bez rootu 

Jak podvrhnout Pokémon GO Android systému o poznání elegantněji? Samozřejmě se nabízí různé služby a aplikace k simulování GPS polohy. Jednou z nich je třeba právě i iToolab AnyGo, který plně pracuje jak s Androidem 13 tak třeba iPhony a jejich iOS 16. Jeho možnosti jsou následující. 

  • Umožní změnu polohy GPS na pár kliknutí. 
  • Simulujte pohyb GPS po libovolné vlastní cestě pomocí virtuálního joysticku. 
  • Nabízí možnost sběru a importu oblíbených tras souboru GPX. 
  • Napodobuje polohu GPS na několika zařízení současně. 
  • Dobře spolupracuje se sociálními aplikacemi a AR hrami založenými na poloze (ne tedy jen v případě Pokémon GO). 
  • Systém je dostupný pro počítače s Windows (7, 8, 10, 11), ale i počítače Mac Applu (macOS 10.12 a novější). 

iToolab AnyGo tedy není určený pro vaše mobilní zařízení, ale pro počítače, kterými poté polohu smartphonu určíte. Pricing je založen na bázi předplatného, takže jej můžete využívat dlouhodobě, nebo jednorázově podle svých možností. Měsíc vás vyjde na 9,95 dolarů u Windows a 12,95 dolarů u Maců, pokud ale sáhnete po čtvrtletním plánu, vyjde vás to už pouze na 6,65 dolarů za měsíc v případě obou platforem. U ročního cena samozřejmě ještě padá, a to na 3,32 dolarů u Windows a 4,16 dolarů u Macu za měsíc. Doživotní plán vás vyjde na jednorázovou platbu 69,95 v případě první a 79,95 dolarů v případě druhé platformy. Ve všech případech ji můžete používat na 5 zařízeních a jednom počítači. 

Jen tři kroky stačí 

3 jednoduché kroky jsou vše, co potřebujete k „teleportování“ polohy GPS vašeho zařízení a simulaci jeho pohybu. 

  1. Stáhněte, nainstalujte a spusťte aplikaci AnyGo na svém počítači. 
  2. Připojte své zařízení k počítači (pomocí kabelu nebo Wi-Fi připojení). 
  3. Vyberte požadovaný režim pro změnu polohy GPS. 

Nejprve si tedy stáhněte a nainstalujte iToolab AnyGo na Windows nebo Mac. Poté klikněte na „Start“ a vyberte své zařízení. Dále vyberte operační systém vašeho zařízení a poté postupujte podle pokynů pro připojení telefonu. Pro první připojení musíte povolit režim vývojáře na iPhone nebo povolit ladění USB na Androidu (Nastavení -> Informace o softwaru -> 7x klepněte na Číslo sestavení, podrobný návod najdete zde). Nyní se na vašem zařízení Android zobrazí okno s dotazem, zda chcete povolit ladění USB, klikněte na „Povolit“.

AnyGo 1

Můžete se teleportovat kamkoli chcete. Aktuální poloha telefonu se změní během několika sekund. Po připojení byste měli vidět svou aktuální polohu na mapě, která se zobrazí na další stránce. Pokud je zobrazené umístění nepřesné, klikněte na ikonu „Vystředit“, abyste získali správnou polohu. Klikněte na ikonu „Teleport“ v pravém horním rohu obrazovky a poté zadejte místo, kam se chcete teleportovat. Systém zaznamená nové požadované místo, takže klikněte na „Go“ pro teleport.

AnyGo 2

AnyGo můžete také použít k simulaci pohybu GPS mezi dvěma předem určenými místy. Klikněte na „Two-spot route“ v pravém horním rohu. Vyberte na mapě místo, kam chcete jet. Objeví se vyskakovací okno, které vám řekne, jak daleko to je. Přetažením posuvníku ve spodní části nastavte rychlost, kterou chcete použít. Můžete si vybrat „Realistický režim“ pro jinou rychlost, aby vypadala reálně. Kromě toho si můžete vybrat rychlost chůze, jízdy na kole nebo jízdy. Klikněte na „Go“. Ve vyskakovacím okně, které se objeví, vyberte, kolikrát se chcete přesunout mezi dvěma místy, a poté klikněte na „Go“ pro zahájení simulovaného pohybu.

Pak jsou zde ještě možnosti, jako simulování pohybu po trase s více zastávkami, automatické skoky, předem importované GPX trasy nebo právě použití virtuálního joysticku pro flexibilnější ovládání GPS. Joystick najdete v levé dolní části obrazovky. V režimu jednoho nebo více zastávek má joystick pomoci snadno přesunout GPS z jednoho bodu do druhého. Jde však ještě o krok dále a umožňuje vám měnit směr v reálném čase. 

Otázka bezpečnosti je vyřešena 

iToolab AnyGo je nejbezpečnější spoofer Pokémon GO (ale i třeba Ingressu, Mobile Legends, Geocachingu, Instagramu, Snapchatu, Tinderu a dalších) dostupný pro zařízení iOS a Android. Mnoho spooferů polohy může způsobit různé zabanování účtu ve hře, ale s iToolab AnyGo se vám to prostě nestane. Titul totiž podporuje napodobování rychlosti chůze, běhu nebo jízdy a díky tomu může být pohyb postavy realističtější.

Jak podvrhnout Pokémon GO Android systému je tedy velice jednoduché, rychlé a intuitivní. Navíc se nemusíte bát, že byste tím nějak ohrozili svůj progres zablokováním. Chytré na AnyGo je i to, že se neomezuje na statická umístění, jako VPN. Je to prostě all-in-one aplikace bez rizika, rootu a nutnosti nějakých složitých odemykání vašeho mobilního zařízení.

iToolab AnyGo si do svého počítače nainstalujete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.