Zavřít reklamu

Netflix je pořád nejoblíbenější video streamující platforma, co se počtu jejích předplatitelů týče. Nabízí skutečně obsáhlou knihovnu filmů i seriálů, a to jak nových, tak těch klasických. Server JustWatch nám aktuálně sestavil žebříček, který jasně ukazuje nejsledovanější Netflix seriály pro Českou republiku. Pokud tedy nevíte, na co se o víkendu podívat, tady máte hned 10 tipů.

1. Cunk on Earth

Vtipný fiktivní dokument o historii naší civilizace, ve kterém vám Philomena Cunk ukáže, jestli lidstvo za dlouhá staletí udělalo nějaký pokrok.

2. Lockwood a spol.

Svět sužují zlí duchové, a trojice mladých se proto pustí do vyšetřování paranormálních jevů. V sázku přitom musí dát i to málo, co mají, aby odhalili ďábelské spiknutí.

3. MAKE MY DAY

Na vzdálené ledové planetě, od které si lidstvo hodně slibuje, musí vězni těžit vzácný zdroj energie. Místo odměn je ale čeká smrtelně nebezpečné překvapení.

4. Wednesday

Chytrá, sarkastická a tak trochu bezcitná? Wednesday Addamsová vyšetřuje sérii vražd a tu a tam se na Akademii Nevermore s někým spřátelí. Udělá si ale i pár nepřátel.

5. Ztracena v bílém šumu

Během slavnostního průvodu ve španělské Malaze se ztratí malá Amaya. Mladá novinářka se proto rozhodne za každou cenu pomoct jejím rodičům v pátrání.

6. Kaleidoskop

Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky

7. Perníkový táta

Středoškolský učitel, kterému je diagnostikována smrtelná rakovina, se snaží zajistit finanční budoucnost svojí rodiny výrobou a prodejem pervitinu.

8. Volejte Saulovi

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana.

9. Kancl

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott.

10. Physical: Sto statečných

Stovku soutěžících ve skvělé formě čeká série náročných úkolů. Na toho, kdo je všechny zvládne, pak čeká vytoužený titul i pořádný balík.

Netflix seriály

Související články

Dnes nejčtenější

.