Zavřít reklamu

Je nejmenší z celého tria představených vrcholných telefonů Samsungu, zároveň je ale nejlevnějším. Díky tomu se jedná o nejlepší poměr cena/výkon, který řada Galaxy S23 nabízí. Model Plus totiž jen zvětšuje displej a přidává pár drobností, model Ultra pak stojí o více jak 10 tisíc víc. Podívejte se na Galaxy S23 unboxing v líbivé zelené jeho barevné variantě.

Viděli jsme to vlastně už u rozbalování Galaxy S23 Ultra. Obsah (plně recyklované) krabičky základního Galaxy S23 je tedy identický. Vyjma telefonu, jehož záda jsou kryta tvrdým papírem, zde najdete už jen brožury, USB-C napájecí kabel a nástroj na vysunutí šuplíku SIM. V dnešní době ale jistě už nikdo nemůže čekat víc.

Ta zelená je ale prostě skvělá. Nenabažili jsme se jé ještě ani na Ultře, a i nejmenšímu telefonu řady extrémně sluší. Je nicméně pravda, že když jsme měli možnost seznámit se s kompletní barevnou paletou, tak vypadají všechny čtyři barvy velice líbivě. Samsung plánuje oficiální start prodeje nové řady Galaxy S23 až 17. února. Pokud na ni máte zálusk, určitě neváhejte, protože jen do pátku máte možnost získat vyšší úložiště za cenu nižší verze.

Dnes nejčtenější

.