Zavřít reklamu

Jak už možná víte, Samsung začal zavádět svou nadstavbu One UI 5.1 pro několik vlajkových zařízení a mezi nimi nechybí ani Galaxy S20 FE a S21 FE, i když pro ně nadstavba přichází s decentním odstupem od základních modelů řad. Pro první řečený model je to ale zároveň poslední větší aktualizace.

Samsung vydal aktualizaci One UI 5.1 pro Galaxy S20 FE 5G (SM-G781B) v celé Evropě. Zákazníci mohou aktualizaci identifikovat podle verze firmwaru G781BXXU4HWB1. Telefon se začal prodávat s předinstalovaným systémem Android 10, a protože nesplňuje zásady čtyřleté aktualizace společnosti, je Android 13 jeho poslední velkou aktualizací. Kromě toho, protože je nepravděpodobné, že společnost vydá další verzi One UI před přechodem na Android 14 s One UI 6, měla by být tato nadstavba tou poslední, kterou Galaxy S20 FE kdy obdrží.

Samsung začal One UI 5.1 šířit dříve, než se očekávalo, a prvně svou nadstavbu poskytl pro řadu Galaxy S20, S21 a S22 spolu s několika skládacími telefony. Galaxy S23 ji mají přímo z krabičky. Spolu s Fan Edition modelu S20 přišla aktualizace i na model S21 FE. Aktualizace je identifikovatelná jako verze firmwaru G990B2XXU1EWAJ. V obou případech si můžete aktualizaci nainstalovat, když půjdete do Nastavení -> Aktualizace softwaru -> Stáhnout a instalovat.

Telefony Samsungu s podporou One UI 5.1 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.