Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Ochrana displeje telefonu je dnes stále důležitější, jelikož telefony se stávají stále nezbytnější součástí našich životů a jsou také většinou drahou investicí. I z tohoto důvodu je nutné chránit jejich displej před poškozením, které může nastat během každodenního používání.

Jak nejlépe ochránit displej telefonu před poškozením?

Jednou z nejefektivnějších metod ochrany displeje telefonu je použití tvrzeného skla. Tvrzené sklo je vyrobeno z trvanlivých a odolných materiálů, které pomáhají chránit displej před poškozením, jako je například prasknutí, škrábance, poškození od kapaliny nebo poškození od nechtěného pádu.

Tvrzené sklo je také vybaveno antireflexní vrstvou, která pomáhá minimalizovat odlesky a odrazy světla, což zvyšuje čitelnost displeje a usnadňuje používání telefonu i za slunečného světla. Navíc, tvrzené sklo může být vybaveno speciálními funkcemi, jako je například odolnost vůči otiskům prstů, což pomáhá udržet displej čistý a bez otisků.

Ochranné sklo - tvrzenysklo

Zvládnu nalepit tvrzené sklo doma?

Nalepení tvrzeného skla na displej telefonu je také jednoduchý a snadný proces, který můžete provést sami. Stačí si jen koupit kvalitní tvrzené sklo a postupovat podle pokynů k instalaci. Pokyny se nachází na zadní straně krabičky s tvrzeným sklem. Pokud byste si na aplikaci nevěřili, tvrzená skla zakoupená v obchodu Tvrzenýsklo.cz si můžete nechat nalepit přímo na jejich prodejně zdarma.

Široký výběr a sleva pro čtenáře Samsung magazínu

Obchod Tvrzenýsklo.cz se specializuje především na prodej ochranných skel na mobilní telefony skoro všechny značek: Samsung, Huawei, Xiaomi, Google, Apple, Sony, Motorola, Nokia, Vivo, RealMe a mnoho dalších. Tvrzené sklo si můžete nechat poslat po celé České či Slovenské republice. Nalepení zdarma ovšem můžete využít pouze na prodejně v Praze. Pro čtenáře Samsung magazínu je navíc připravený speciální slevový kód: SM20, díky kterému získáte 20% slevu na veškeré příslušenství. Slevový kód je možné uplatnit v prvním kroku nákupního košíku. Díky slevovému kód můžete získat většinu ochranných 3D skel za 239 korun!

lepení ochranných skel na mobil zdarma - tvrzenysklo

Dnes nejčtenější

.