Zavřít reklamu

Předobjednali jste si zbrusu nový Galaxy S23 nebo Galaxy S23+ a sháníte pro něj vhodnou ochranu? Už nemusíte, my vám řekneme, které obaly jsou pro ně ty nejlepší.

FIXED Slim AntiUV pro Samsung Galaxy S23 čirý

Naším prvním tipem pro Galaxy S23 je FIXED Slim AntiUV pro Samsung Galaxy S23 čirý. Kryt je vyroben z pružného TPU (termoplastického polyuretanu) a má výřezy pro konektory a tlačítka. Prodává se za 249 Kč.

FIXED Slim AntiUV pro Samsung Galaxy S23 koupíte zde

Spigen Neo Hybrid Black Samsung Galaxy S23

Dalším tipem pro Galaxy S23 je Spigen Neo Hybrid Black Samsung Galaxy S23. Kryt je vyroben z pevného TPU a polykarbonátu, je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením, má výřezy pro konektory a tlačítka a chlubí se technologií Air Cushion, která telefon chrání před nárazy. Stojí 739 Kč.

Spigen Neo Hybrid Samsung Galaxy S23 koupíte zde

Samsung Galaxy S23 Flipové pouzdro Smart View černé

Posledním tipem pro Galaxy S23 je Samsung Galaxy S23 Flipové pouzdro Smart View černé. Je vyrobeno z TPU a polyuretanu a nabízí ochranu displeje proti poškrábání, kapsu pro platební či jiné karty a výřezy pro konektory a tlačítka. Jeho cena je 1 299 Kč.

Samsung Galaxy S23 Flipové pouzdro Smart View koupíte zde

FIXED Story pro Samsung Galaxy S23+ černý

Prvním tipem pro Galaxy S23+ je FIXED Story pro Samsung Galaxy S23+ černý. Kryt je vyroben z TPU a má výřezy pro konektory a tlačítka. Kromě černé se nabízí v růžové, modré a červené barvě. Stojí 299 Kč.

Kryt FIXED Story pro Samsung Galaxy S23+ koupíte zde

Spigen Liquid Crystal Space Samsung Galaxy S23+

Druhým tipem pro Galaxy S23+ je Spigen Liquid Crystal Space Samsung Galaxy S23+. Kryt je vyroben z pružného TPU, je kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a disponuje výřezy pro konektory a tlačítka a technologií Air Cushion. Prodává se za 449 Kč.

Spigen Liquid Crystal Space Samsung Galaxy S23+ koupíte zde

Spigen Tough Armor Gunmetal Samsung Galaxy S23+

Posledním tipem pro Galaxy S23+ je Spigen Tough Armor Gunmetal Samsung Galaxy S23+. Kryt je vyroben z pevného TPU a polykarbonátu, je kompatibilní s bezdrátovým dobíjením a má výřezy pro konektory a tlačítka a technologii Air Cushion. Jeho cena činí 969 Kč.

Spigen Tough Armor Gunmetal Samsung Galaxy S23+ koupíte zde

Dnes nejčtenější

.