Zavřít reklamu

Samsung dnes pořádá poprvé po třech letech fyzický Unpacked v San Franciscu a začne v 19 hodin našeho času. Připojte se k nám, a buďte tak mezi prvními, kteří uvidí prémiové inovace Galaxy. Akci je možné sledovat přímo níže, takže se nemusíte nikam přepínat.

Jak sama společnost uvádí, „přichází nová éra inovací Galaxy. Jsou navrženy tak, aby lidem umožnily téměř nemožné dnes i v budoucnu. Nová řada Galaxy S bude ztělesněním toho, jak definujeme dokonalý prémiový zážitek. Posouváme laťku a nastavujeme nové standardy toho, co je epické.“ Podle množství úniků máme poměrně dobrý obrázek toho, co nás čeká, oficiálně se to ale dozvíme až večer.

Jistotou je, že se dočkáme tria telefonů v podobě Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra. Různé úniky ale zmiňují i novou generaci přenosných počítačů společnosti Galaxy Book. Je dost pravděpodobné, že přinesou jistou revoluci v práci na cestách, když je společnost spojuje se svou vrcholnou řadou telefonů. Galaxy Booky se u nás však oficiálně neprodávají, takže je dost dobře možné, že Samsung připravuje i jejich expanzi na další trhy. Jak to ale bude doopravdy, se dozvíme až večer.

Samsung Galaxy S22 za nejlepší cenu koupíte přímo zde

Dnes nejčtenější

.