Zavřít reklamu

Samsung nepředstavil jen řadu Galaxy S23, ale došlo i na nejnovější řadu špičkových notebooků Galaxy Book3. Celá řada Galaxy Book3 cílí především na uživatele, kteří touží po skvělém výkonu a dokonalém propojení různých zařízení, které podporuje produktivitu i kreativitu. 

Vlajková loď současné nabídky, tedy Galaxy Book3 Ultra, se vyznačuje mimořádně vysokým výpočetním výkonem, model Galaxy Book3 Pro 360 v sobě díky flexibilní konstrukci a podpoře dotykového pera spojuje funkce dvou zařízení současně a Galaxy Book3 Pro je zase tenký a lehký přístroj určený hlavně k mobilnímu využití.

Galaxy Book3 Ultra disponuje nejnovějším procesorem 13th Gen Intel Core™ i9 a díky tomu je dosud nejrychlejším modelem v řadě. O grafiku profesionálních kvalit se stará karta NVIDIA RTX Geforce 4070, kterou ocení kreativní jedinci i nadšení hráči. A v modelech Galaxy Book3 Ultra a Pro For najdete poprvé i jedinečný displej Samsung Dynamic AMOLED 2X, známý z nejlepších chytrých telefonů Samsungu.

Rozlišení 3K (2880 x 1800) znamená příkladné zobrazení detailů, adaptivní obnovovací frekvence 120 Hz je zase zárukou plynulého překreslení pohybu. Displej získal certifikáty VESA ClearMR a DisplayHDR TRUE BLACK 500 a také atest SGS Eye Care Display, což svědčí o dostatečném omezení modrých vlnových délek. Díky všem těmto vylepšením se můžete těšit na skvělou práci i při náročných úkolech – obraz neztrácí ostrost ani barevnou věrnost ani v nejdynamičtějších scénách, hry se nezadrhávají. Na výběr jsou dvě varianty se 14 a 16 palci, v obou případech s poměrem stran 16:10.

Celé to má jen jeden zásadní problém – V České republice a na Slovensku bohužel nebude nová řada notebooků Galaxy Book3 dostupná.

Dnes nejčtenější

.