Zavřít reklamu

Komerční sdělení: JBL odstartovalo speciální valentýnskou akci plnou úžasných slev! Přijít si tak můžete na řadu skvělých produktů, které jsou nyní k dostání s úžasnými slevami. Na své si přijde doopravdy každý. Na výběr totiž máte z poměrně rozsáhlé nabídky bezdrátových sluchátek a reproduktorů. Aby toho nebylo málo, zařízení jsou navíc k dostání ve speciálních valentýnských barvách.

jbl valentynska akce

Hudba je nedílnou součástí našich každodenních životů. Právě proto by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět kvalitní sluchátka či reproduktor. V tom vám dokáže pomoci speciální valentýnská akce. Se slevou si totiž můžete přijít například na nesmírně populární JBL Flip 6 v modrém nebo růžovém provedení. Tento reproduktor vás zaujme svými kompaktními rozměry, snadnou přenositelností, odolností vůči prachu a vodě dle IP67, a především kvalitním zvukem. Na své si přijdou i milovníci sluchátek. Do akce totiž zamířila JBL Live 460NC. Jedná se o náhlavní sluchátka zajišťující vysoce kvalitní zvuk JBL Signature Sound s funkcí pro aktivní potlačení okolního hluku. Se slevou je nyní pořídíte v modrém a růžovém provedení.

Určitě nesmíme zapomenout ani na milovníky tradičních peckových sluchátek. V rámci valentýnské akce si totiž můžete přijít na JBL Tune Flex v modrém a bílém provedení. Tento model se vyznačuje svým zvukem JBL Pure Bass, funkcí pro aktivní potlačení hluku s technologií Smart Ambient a až 32hodinovou výdrží baterie. Dokonce jim nechybí ani odolnost vůči vodě a potu či čtveřice kvalitních mikrofonů. Nabídka je samozřejmě daleko rozsáhlejší. Ve finále je tedy už jen a pouze na vás, pro který model se rozhodnete. S nákupem byste však neměli otálet. Akce platí jen do 15. února.

Prozkoumejte valentýnské slevy u JBL zde

Dnes nejčtenější

.