Zavřít reklamu

Už zítra Samsung představí svou vrcholnou řadu Galaxy S23. Aby motivoval potenciální kupce, připravil si pro ně registrace. Je to vlastně jen nezávazné projevení vašeho zájmu o novinky, které ale společnost odměňuje. Pošle vám za to totiž kód na 25W nabíječku, za kterou zaplatíte jen korunu.

Samozřejmě je její získání podmíněno nákupem některého z plánovaných modelů. I když tak ušetříte „jen“ 390 Kč, je to jistě milý bonus prakticky za nic. V balení novinek se samozřejmě napájecí adaptér neočekává. Pokud tedy plánujete, že si nový telefon z řady Galaxy S23 pořídíte, určitě se ještě nezapomeňte registrovat. Čas se krátí a zítra už může být pozdě.

Kód pak můžete po skončení akce Galaxy Unpacked, která startuje 1. února v 19:00, můžete uplatnit u své objednávky a díky tomu získat napájecí adaptér s rychlonabíjením 25W (EP-TA800NBEGEU).  Exkluzivní kód ale bude platit jen do 3. 2. 2023, takže se po skončení akce budete muset rychle rozhodnout, zda o novinky máte zájem, jinak vám kód propadne a již jej nebudete moci později uplatnit. Registraci najdete zde.

Dnes nejčtenější

.