Zavřít reklamu

Co se specifikací displejů připravované řady týče, měli jsme už dlouhou dobu dopředu poměrně jasno o tom, jak budou veliké a jaké budou mít rozlišení. V tomto ohledu se ostatně nečekaly nějaké změny. Hodně jsme ale byli zvědaví na to, co Samsung vymyslí s jasem a jestli alespoň u nejvybavenějšího modelu řady dosáhne na hodnotu u iPhonů 14 Pro, tedy 2000 nitů. Nyní to díky novému srovnání Galaxy S23 už prakticky víme. 

Leaker Roland Quandt sdílel porovnání jednotlivých modelů řady, které vypadá jako z webu Samsungu. Zase jen potvrzuje všechno známé, i když jedna novinka zde přece jen je. U displeje Galaxy S23 Ultra se zde totiž zobrazuje maximální jas 1750 nitů, což může být trochu zklamání, kdy jsme přece jen mohli očekávat navýšení právě na 2000 nitů.

Na druhou stranu je zde i jedna příjemná zpráva. Stejný jas totiž bude mít třeba i nejmenší model řady, který byl na tomto minulý rok hodně krácen. U specifikace každého z displejů je také zmínka o Vision Booster a Super-smooth 120Hz obnovovací frekvenci. Předpokládáme, že u Galaxy S23 a S23+ bude začínat na 48 Hz.

Související články

Dnes nejčtenější

.