Zavřít reklamu

Přesně za týden, tedy ve středu 1. února v 19:00 představí Samsung řadu Galaxy S23. Má se jednat o to nejlepší v oblasti smartphonů, čeho se od společnosti letos dočkáme. A očekávání máme jistě vysoká zejména s ohledem na fotografické dovednosti nejvybavenějšího modelu, tedy Galaxy S23 Ultra. 

Postupné úniky sice nedávají moc prostoru pro představivost, právě díky nim ale také roste zájem o celou řadu, kdy samotné oznámení bude jen jistou formalitou. Protože různí redaktoři již mají to štěstí novinky testovat, můžeme si také postupně dělat obrázek o tom, jak na tom bude kvalita jejich fotografické soustavy.

Galaxy S23 ultra Měsíc

Edwards Urbina plní svůj Twitter fotografiemi pořízenými nejvybavenějším modelem řady, kdy se se svými sledujícími podělil i o fotografii Měsíce. U tweetu uvádí, že se jedná o 30násobné zvětšení. Podání černé je zde příkladné, na Měsíci jsou také vidět určité detaily, je ale pořád třeba brát ohled na to, že sociální sítě mediální obsah komprimují, takže výsledek nemusí zcela odpovídat realitě.

Ostatně i sám Samsung používá Měsíc k tomu, aby nás na představení novinek patřičně navnadil. Jen si opravdu nejsme příliš jistí tím, že se k jeho povrchu dokážeme Space Zoomem telefonu dostat tak blízko, jak ukazuje jeho reklama na Facebooku.

Ještě řadu Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.