Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Krása střídá nádheru. Už se na Ultru těším

  Ještě kdyby to byla pravda co? To těmhle lžim věříš? Podívej se co po přiblížení leze z 22ultry tak pak ti musí být jasné že je to jen kec.

  Z S22 Ultra lezou na telefon s periskopem luxusní fotky a mezi ostatními nemá konkurenci.. Pokud ti není pres 60 a neklepou se ti ruce a nebo máš stativ, tak nevidím jediný důvod proč by to měl být nesmysl…

  S22Ultra: tak za prvé mám Ultru a co z ní leze po zomu je fakt síla. Takovou fotku vo je zde nebude dělat ani 23U tomu věř. Je to jen marketing. Prosím tě když nemá konkurenci, vyfot mi A4 textu kde nebude text rozmazaný. A vlož ho sem. Ty komediante co píše takové kraviny. Jak smutné že Samsung tohle neumi za 30k.Pak je tu foto bez optimalizace. Prosím tě vypni si opt. a vyfot mi třeba nějakou krajinu se západem slunce. Ty barvy to je humus co to vytváří. Takže jde vidět kdo fotí a kdo jen mele co kokosci.

  Tomas jedno: ano mam Ultru ty hnupe

  Mám také Ultru a Jirko sorry, ale seš úplně mimo. Tyhle komentáře dělaj trollové, applisti, nebo závistivci, co hejti vše, co si nemohou dovolit..Mysím, i podle vyjadřování, že patříš do té poslední skupiny..Jinak ty fotky dělá dělá s22 ultra nádherné a na s23 ultra se moc těším!!

  Ano, při dostatku světla dělá i S22U po přiblížení luxusní fotky. Pokud je světla méně, je to logicky horší kvalita. Ale to se snad týká všech digitálů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.