Zavřít reklamu

Wallet

Wallet je spolehlivá a šikovná aplikace, která vám pomůže s efektivní správou vašich financí. Nabízí možnost sledování výdajů a příjmů, plánování financí s možnost sdílení s dalšími uživateli, a podporu více světových měn. Samozřejmostí je také možnost propojení s bankou nebo třeba nastavení flexibilních rozpočtů.

Stažení v Google Play

Spendee

Další povedenou aplikací, která vám může pomoci se správou vašich financí, je Spendee. V přehledném uživatelském rozhraní nabízí spoustu skvělých funkcí, jako je možnost propojení s  vaším bankovnictvím, organizace a analýza výdajů, optimalizace rozpočtů a mnoho dalšího. Ve Spendee si můžete také vytvořit separátní peněženky nebo označovat jednotlivé položky za pomoci štítků.

Stažení v Google Play

Monefy

Monefy je skvělá aplikace, která vám umožní efektivní správu a kontrolu vašeho rozpočtu. Nabízí možnost automatického záznamu vašich příjmů i výdajů. Monefy nabízí funkci plánování rozpočtu, umožňuje sdílení s dalšími uživateli, nebo využití nástrojů pro snížení výdajů. Samozřejmostí je také podpora více světových měn, widgety a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Money Manager Expenses & Budget

S touto aplikací pro vás bude správa vašeho osobního rozpočtu hračkou. Money Manager Expenses & Budget nabízí možnost správy, kontroly a sledování všech vašich osobních financí. Můžete zde snadno sledovat a spravovat denní, týdenní i měsíční příjmy i výdaje. Vše potřebné zde můžete sledovat v přehledných grafech, aplikace také nabízí funkci správy platebních karet.

Stažení v Google Play

Cubux

Aplikace Cubux vám spolehlivě pomůže s efektivní správou vašich osobních i rodinných financí. Cubux nabízí funkce pro rychlou a snadnou správu příjmů i výdajů i provádění převodů. Kromě toho nabízí Cubux funkci dluhového modulu, exportu do XLS formátu, zálohování, synchronizaci napříč zařízeními nebo třeba možnost sdílení rozpočtů s více osobami.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.