Zavřít reklamu

Jeden z chystaných modelů řady Galaxy A pro letošní rok se objevil v populárním benchmarku Geekbench. Ten odhalil několik detailů o jeho čipsetu, které naznačují, že Galaxy A24 čipset bude pocházet z dílny MediaTeku.

Geekbench se na své stránce pro Galaxy A24 zmiňuje o procesoru s architekturou ARMv8 a osmi jádry. Šest jader má frekvenci 2 GHz a dvě běží na 2,2 GHz. O grafické operace se stará čip Mali-G57 MC2.

Výše uvedené naznačuje, že Galaxy A24 by mohl používat čipset od MediaTeku, přesněji řečeno Helio G99. Benchmark kromě toho potvrdil, že telefon bude disponovat 4 GB operační paměti a že softwarově poběží na Androidu 13.

Galaxy A24 by jinak měl mít baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení, trojitý fotoaparát s rozlišením 50, 5 a 2 MPx a 13MPx selfie kamerku. Telefon nedávno dostal certifikaci v Indii, což naznačuje, že jeho představení není daleko. Jestli bude dostupný v Evropě a na jiných trzích, v tuto chvíli není známo, s ohledem na jeho předchůdce Galaxy A23 to však lze očekávat. Podle všeho bude existovat i v 5G verzi, o které však stále nemáme žádné informace.

Telefony řady Galaxy A koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.