Zavřít reklamu

Komerční sdělení: U JBL nadále běží velký výprodej plný úžasných slev! Při této příležitosti si můžete přijít na nejrůznější reproduktory, soundbary či sluchátka za zcela bezkonkurenční ceny. A rozhodně je z čeho vybírat – parádního zlevnění se totiž dočkaly desítky produktů. Záleží už tedy jen na vás a na vašem výběru. Nabídka je skutečně rozsáhlá a přijít si můžete na nejrůznější produkty, a to od „obyčejných sluchátek“, až po prvotřídní audio systémy pro váš obývací pokoj.

V rámci velkého novoročního výprodeje jsou k dostání produkty nejrůznějších kategorií. S úžasnou slevou je k dostání oblíbený bezdrátový party reproduktor JBL PartyBox Encore Essential, který lze nyní pořídit jen za 7690 Kč 4999 Kč. Tento model se vyznačuje kvalitním zvukem JBL Original Pro Sound se solidním výkonem až 100 W, zabudovanými světelnými efekty, které zajistí světelnou show do rytmu přehrávané muziky, odolností vůči vodě či možností pro připojení mikrofonu. Aby toho nebylo málo, zvuk si lze navíc přizpůsobit skrze mobilní aplikaci PartyBox, kde lze také ovládat světelnou show. Kdyby náhodou jeden reproduktor nestačil, můžete s pomocí True Wireless Stereo spárovat hned dva kompatibilní modely pro dvojnásobnou nálož zvuku.

U zmiňovaného modelu to však rozhodně nekončí. Za zvýhodněnou cenu si totiž můžete přijít i na další oblíbené produkty, z nichž určitě nesmíme zapomenout zmínit například JBL Tour ONE, JBL Flip 5 nebo JBL Tune 230NC. K dostání jsou dokonce i některé reproduktory značky Harman/Kardon.

Prozkoumejte velký novoroční výprodej u JBL zde

Dnes nejčtenější

.