Zavřít reklamu

Máme zde sice zimní období, toho sněhu ale příliš zatím není. Pokud nicméně vyjedete do hor, jistě na nich sněhovou pokrývku vhodnou k zimním radovánkám najdete. Zde máte ty nejlepší aplikace na hory, které by vám v takovém případě neměly ve vašem smartphonu chybět.

OnTheSnow

Platforma OnTheSnow se mezi lyžaři těší velké oblibě. V příslušné mobilní aplikaci najdete informace z více než 2 tisíc lyžařských středisek po celém světě. Mezi další funkce, které OnTheSnow nabízí, patří sněhové zpravodajství, informace od lyžařů z první ruky přímo ze sjezdovek, údaje o počasí a spoustu dalšího.

iSki Czech

Pokud se chystáte vyrazit na tuzemské svahy, možná využijete aplikaci s názvem iSki Czech. Kromě toho, že nabízí záběry z webkamer z řady lyžařských středisek spolu s aktuálními informacemi, umí také zaznamenat vaši pohybovou aktivitu na svahu, nabízí funkci GPS trackeru a spoustu dalšího.

Skiresort.info: ski & weather

V aplikaci s názvem Skiresort.info: ski & weather najdete informace hned z několika tisíc lyžařských středisek z celého světa. Skiresort.info nabízí podrobné mapy sjezdovek, záběry z webových kamer, ale také důležité informace o provozu, sjezdovkách, vlecích a skipasech a spoustu dalšího, bez čeho se na horách zkrátka neobejdete.

Peak Lens

Aplikace s názvem Peak Lens jistě potěší všechny milovníky hor. Nabízí možnost identifikace jednotlivých bodů a vrcholů v AR zobrazení, umí vám ale také poskytnout vyčerpávající informace o jednotlivých místech, nabízí možnost offline režimu, opravy chyb v GPS s využitím umělé inteligence a spoustu dalšího. Využijete ji po celém světě – od Alp či Himalájí až po lokální kopce v české kotlině.

SnowReporter

Pokud nedáte dopustit na zpravodajství od ostatních lyžařů, případně se rádi o své poznatky ze svahu dělíte s ostatními, doporučujeme vám aplikaci s názvem SnowReporter. Najdete zde také informace o počasí, stavu sněhové pokrývky, nebo třeba údaje o tom, kde se nachází nejbližší lyžařské středisko.

Dnes nejčtenější

.