Zavřít reklamu

Samsung oficiálně potvrdil, kdy ukáže světu své novinky v podobě nových vlajkových telefonů. V souvislosti s tím už na tuto událost odkazují i české stránky společnosti. Ty nesou podtitul Epické noci přicházejí a nabízejí možnost rezervace Galaxy S23 novinek. 

„Když je život skutečně nezapomenutelný, toužíte ho sdílet s ostatními. Naše poslední inovace přináší dosud nejpokročilejší Samsung Galaxy, díky kterému můžete realitu všedních dní zvěčnit v nové perspektivě. Zapomeňte na vše, co jste si doposud mysleli o chytrých telefonech. Rezervujte si přístup k exkluzivním novinkám ještě dnes,“ zmiňuje speciální stránka.

Je zde možnost registrovat se za pomoci e-mailu nebo Samsung Account k tomu, abyste se tedy dozvěděli exkluzivní novinky co nejdříve. V USA ale Samsung poskytuje předregistrovaným i slevy na nákup, a to až do výše 100 dolarů. U nás se dá předpokládat, že kdo bude mít tuto registraci, bude si moci pořídit zvýhodněné příslušenství.

V reálném předprodeji se pak očekává, že bude Samsung dávat k telefonům řady Galaxy Buds2 Pro zdarma, stejně jako se dá počítat s cashbackem na starší zařízení, které Samsungu vrátíte. Vše se dopodrobna dozvíme 1. února v 19. hodin našeho času, na kdy je další Galaxy Unpacked naplánováno. Poté pravděpodobně pojede 14denní předprodej, než novinky vstoupí na trh.

Řadu Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.