Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Delamemisto technologická a logistická společnost se sídlem v Praze. Díky komplexnímu dodavatelskému řetězci a vlastní technologické platformě aktivně narušuje odvětví samoobslužného skladování a stěhování, jehož roční obrat činí desítky miliony korun. Inspirací bylo zakladatelům využití cloudových služeb Google, kde si pronajmete jenom tolik prostoru, kolik potřebujete. Jelikož častý problém osobních skladů je mnoho nevyužitého prostoru do výšky stropu.

Zákazníci potřebují pomoc během některých z nejstresovějších životních událostí. Když tedy navrhneme naši platformu tak, aby stěhování nebo skladování bylo bezproblémové, můžeme během těchto životních událostí poskytnout nesmírnou úlevu.

lia-trevarthen-gWvdUpNQr6g-unsplash

Další výhodu je nabídka nejen uskladnění i týmovou asistenci při balení a stěhování. Uskladnění si můžete rezervovat online, kdy při roční smlouvě dostanete krabice na zabalení zcela zdarma.

Všechny uložené věci si stěhováci před uskladněním nafotí a uloží na online úložiště, aby klienti měli takto zdokumentované věci ihned po ruce.

Delamemisto nabízí bezproblémové vyzvednutí a doručení vašich předmětů domů z jejich skladu, přičemž je k dispozici pomoc při balení a poskytnutí balícího materiálu. Chcete-li své věci uložit do skladu, můžete si naplánovat vyzvednutí nebo vyzvednutí a zabalení, což vám dává možnost požádat o pomoc při balení všeho, co jde do chytrého skladu. Více o tom jak si například správně zabalit věci se dočtete zde.

Dnes nejčtenější

.