Zavřít reklamu

Na letošním veletrhu spotřební elektroniky (CES) v Las Vegas představil Samsung několik nových produktů, a to jak komerčních, tak koncepčních. Tím nejzajímavějším je jistě hybridní posuvný a skládací OLED displej, který vás posadí na zadek. 

Jak můžete vidět na videu v tweetu níže, tento hybridní displej, který Samsung nazývá Flex Hybrid, má skládací displej podobný tomu, který můžete vidět u řady Galaxy Z Fold, ale také umožňuje vysunout boční obrazovku, která je přístupná i při zavřeném vnitřním displeji. Jak se dalo očekávat, jedná se samozřejmě spíše o koncept než o něco, co bychom v dohledné době viděli na trhu. Co se však týče cool faktoru, získává zařízení plný počet bodů.

Pro ty z vás, které zajímá, v jaké reálné situaci by se zařízení s takovým hybridním displejem vlastně hodilo, je snadným příkladem aplikace YouTube: hlavní obrazovku můžete používat ke sledování videa a posuvnou obrazovku třeba k procházení seznamu doporučených videí. Je to sice pěkná ukázka technologie, ale je jasné, že její využití je v aktuální době přece jen malé.

Galaxy Z Fold4 a další ohebné telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.