Zavřít reklamu

Vánoce jsou za námi, ale slevy na Alze probíhají neustále. Zde proto najdete 5 nejlepších věcí Samsungu, které jsou aktuálně ve výprodeji.

Samsung Napájecí adaptér s rychlonabíjením 25W

Chcete rychle, ale přitom zcela bezpečně nabíjet svůj telefon nebo jakékoli jiné zařízení? Pořiďte si do své výbavy 25W napájecí adaptér z originální produkce společnosti Samsung v klasickém černém provedení. Tělo nabíječky zdobí jednoduchý design černé barvy a USB výstup disponující funkcí rychlého nabíjení. Cena je o 100 Kč levnější, seženete ji tedy za 299 Kč.

Samsung Napájecí adaptér s rychlonabíjením 25W koupíte zde

Samsung Galaxy Watch5 Pro

Změňte svůj dosavadní životní styl k lepšímu a vytvořte si nové, zdravější návyky. Prémiové hodinky zvládnou všechno – od běhu v přírodě přes trénink ve fit centru až po náročnou turistiku v horách. S užitečnými aplikacemi a podporou GPS lokátoru se už nikdy neztratíte, díky čemuž můžete během cestování objevit i dosud neprobádaná místa. Praktická funkce Route Workout vám navíc umožní synchronizovat všechny vaše trasy, čímž získáte pomocí hodinek Samsung Galaxy Watch5 Pro dokonalý přehled o svých každodenních výkonech. Aktuální cena je 10 890 Kč.

Samsung Galaxy Watch5 Pro koupíte zde

32“ Samsung Smart Monitor M8

Vše, co potřebujete, máte přímo na obrazovce. Sledujte, pracujte a chatujte – a to vše bez připojení samostatného počítače nebo notebooku. Vaše oblíbené aplikace pro práci s obsahem, produktivitu a videohovory jsou vestavěné přímo v Samsung Smart Monitor M8, který je radost používat. Aktuální cena je 17 990 Kč.

32“ Samsung Smart Monitor M8 koupíte zde

4K 32“ LCD monitor Samsung F32TU870

Monitor obohatí vaši počítačovou sestavu o displej s celkovou úhlopříčkou 32″. Poměr stran je 16:9. Obraz se vykresluje pomocí technologie VA, která se pyšní věrným podáním obrazu s vysokým kontrastem. V rozlišení dostal monitor hodnotu 3840 × 2160 px. Odezva 5 ms stačí na klasickou práci i zábavu, pomineme-li vyloženě rychlé akční hry. Obnovovací frekvence 60 Hz, jas je 250 cd/m2. Pro pokročilejší uživatele je zajímavá barevná hloubka, která je 8bit. K propojení s grafikou máte k dispozici DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 a Thunderbolt. Cena je 10 190 Kč.

32“ Samsung F32TU870 koupíte zde

SMART LED TV 43“ Samsung UE43BU8502

Plnohodnotná hodnota úhlopříčky 43 palců společně s rozlišením 4K Ultra HD je ideální pro skutečně výjimečný požitek z filmů a seriálů. Užitá technologie LCD LED za pomoci světelné diody ručí za měnitelný odstín bílé až po samé okraje plochy televize. Smart technologie televize vám otevírá možnost obohatit rozhraní televize řadou šikovných aplikací. Funkce Miracast je dobrá pro sdílení obrazu z mobilu.

43 Samsung UE43BU8502

43“ Samsung UE43BU8502 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.